bugün

yarın yine iş var mına koyim.
"Sarılınca anladım.
Meğer üşüyormuşum."
" anne olamayacağım örneğin."
erzurum çarşı pazar...
"umut bir insanı deli edebilir."
"sahtekar olmak için hapse girdim."
Sen bu yaziyi oylesine yazdin,
Bizde itibar etmedik.
Köpekler gibi yalnız öleceğiz.
evde yine kavga var sözlük, aybükeden çok nefret ediyorum her şeyin sorumlusu o.
neyse yine duramadim kavga ortamında cıktım dışarı hava buz. cepte ki tüm parayi sokak müzisyenine verdim oturdum banka onu dinliyorum. ulan aybüke senin yatacak yerin yok.
hayaaat, beni neden yoruyosuuuunnn?
sırf hak geçmesin diye içimde biraz unutma korkusu besliyorum, ama hiç ihtiyacım olmadı şimdiye kadar. haberiniz olsun.
biri gider bini gelir derler öyle oldu da anında geldi 3 4 kişi . ama kovdum hepsini gelmesin kimse diye yerine.
ya deli gibi açım. annemi istiyorum bana ne.
öyleside iyi parçaymış hani.
amına koyim insanları anlamakta güçlük çekiyorum. acaba insanlar mı sığır yoksa ben anlama problemi olan bir eşşek miyim?
sevdiğim insanlarla beraberim mutluyum huzurluyum daha ne deyim lo.**
uzayda astronotlar çok yalnız.
sözlük geceleri canım çok sıkılıyor be. türkiye'ye geleli 2 gün oluyor. ama burada da sıkılıyor. fas'ta da sıkılıyordu. niye böyle bir hayatım var ki? sigara içesim var mesela. ama kalkıp içmeye üşeniyorum. dedem hep "üşenenin çocuğu olmaz" derdi. sülalemi göz önüne alınca bizimkilerde üşenme diye bir kavramın olmadığını görüyorum. ben niye böyleyim? hastanede mi karıştım? hırsızlar beni kaçırıp, yanlış çocuğu mu fidye niyetine getirdi buraya? nedir yani olay? inan anlamıyorum. zaten tip olarak da kimseye benzemiyorum. of. çok sıkıldım sözlük vallahi. daralıyor içim resmen. içimdeki chucky çıksa dışarı artık da kesse biçse önüne geleni. belki stres atar rahatlarım biraz. gerçi kesip biçen chucky miydi? elm sokağı kabusu mu? yoksa ikisi de mi değildi? gerçi elm sokağı kabusu da benzemiyor bana. chucky andırıyor yine bir nebze. öf be sözlük. dilin olsa da keşke konuşsan sende biraz. anca dinliyorsun. ne biçim bir şeysin sen ya.

neyse. yeter bu kadar. sıkıldım senden de. yemin ediyorum şu sözlükteki yeni yetme zibidilere döndüm gece gece.
aslında aldığım haberden dolayı ziyadesiyle mutluyken aniden gelen sebebiyetsiz karın ağrısı her şeyin içine etti. Ama hâlâ yaşıyorum sözlük. Bu arada biz finallerde ne yapacaz ey ahali?
sevgili öylesin, nasılsın kardeşim?
önce kontüre, sonra mesaj hakkına üstüne iternet paketine bitmedi konuşma sürelerine alayının canı cehenneme zenci!
federaller peşimde lanet olsun!
Ne istiyorum..aslında şunu istiyorum.Bana ait bir hayat.istediğim yalnızca bu.Artık kendim olabilmeyi,saklanmadan,düşüncelerime kilit vurulmadan sadece kendim olmak ve bu şekilde yaşamak.Topluma ait olmak istemiyorum,toplumun belirlediği kurallar dahilinde,kalıplaşarak yaşamak istemiyorum.Ruhumu serbest bırakmak istiyorum artık.Ben ne şekilde nasıl mutluysam o şekilde yaşamak kimseyi umursamadan.Bana ait tek bir yaşam şansı varsa bunu "kendim" olarak yaşamak istiyorum.Kimsenin doğrularını,düşüncelerini,söylemlerini hiç bir şeyi düşünmeden...O'nu istiyorum O'nunla yaşamaksa yaşamak..alıp başımı gitmek çok uzaklara belki dönmemek..canım ne zaman isterse dönmek...Koydugumun dünyasında insan denen varlık çok acımasız..hayat değil zor olan insan..Nasıl nefret etmem insanlardan..

http://www.youtube.com/watch?v=LNXncglnsZg
siiiiiktiiirr git lan hayatımdan!!! çık lan kafamın içinden!!

buraya yazmak bile iyi geldi.
gri soluyan adam için bu yolun sonu artık.

içim rahat çünkü kimse bana diyemez aşkının peşinden gitmedin diye ya da hayallerinin peşinden neden koşmadın diye.

ben koştum dostlarım. bir hiçin peşinden belki de. başka hiç kimsenin bir ilişki de kaldıramadığı nice şeyleri sırtladım. ezilmedim o yüklerin altında, onun sözlerinin altında ezildiğim kadar.

bundan sonra yaşayacağım şeyler tüm bu yaşanmışlıklarıma ihanet mi değil elbet. çünkü bizim hikayemiz hiç başlamadı. sen o gece hiç ağlamadı, ağlasan bunu yapmak zorunda kalmazdık. hala saçma şeyleri tartışmazdık ve artık tartışmakta istemiyorum zaten.

hayaller güzel olsa asıl güzelliği içinde barındıran hayal kurmakmış ve benim seninle kuracak bir hayalim artık daha yok.

ha bir de benim nick altıma mı yazacakmışsın.

güldürdün bu cümlen ile beni, ne diyeceksin peki ?

neyse ne artık. kafanda kurduğun şeylere inanmaya devam et. içini kemirsin kuruntuların. bir sürü takıntıların.

geldi vakti gitmenin, anılar mı güzelim zippo çakmağımla ateşe verdiğim defterle birlikte yanıyorlar.

gerisini anlatmıyorum adamım, şimdi keyfim yerinde tüm hesaplarım kapalı.
indila- derniere dansi dinledin mi len?
Cok guzel degil mi yaeeee?
Dinle dinle.