bugün

yazan tam olarak duygulara tercüman olmuştur... devamını bekliyoruz...
adam ol canımı ye.
her ülkede olduğu gibi güzellikleriniz olduğu kadar kötü yanlarınızda vardır.

*nerede paralı biri varsa öküz dahi olsa taparsınız. içinize işlemiş.

*dizilerde oynayan yakışıklı oyunculara aşık olur, kendi sevgilinizde ondan bir iz ararsınız.

*dövülür, saçlarınızdan yerlerde sürülürsünüz sonra hiçbirşey olmamıs gibi gider öpüşür sevişirsiniz.

*açık giyinirsiniz sonra 'ay öküz ne bakıyorsun' dersiniz. giyiniyorsan bakılır. öküz falan demene gerek yok öyle kendini triplere sokmana gerek yok dilinle ifade etmesende hoşuna gidiyor inkar etmene gerek yok.

*devamlı 'çok güzelsin' kelimesini duymak istersin, egolarını okşatmak istersin. götün kaf dağında gezersin ama elbet indiren birine rastlarsın.

*rakı içen türk erkeklerine kıro dersin şarap içeni gördüğünde ne kadar asil diye içinden geçirirsin.

*nazınızdan kaprisinizden yanınıza ilişilmez kendinizi prenses sanırsınız.

*türk erkeklerinin deli gibi bok attığı, ama elde avuçta bu olduğundan peşinizden koştukları türlersiniz. keyfini çıkarın.

rastgele...
az laf , çok iş yap. Be devirde hayat Senin temellerin üstüne kuruluyor; zira kendini küçük düşürme, büyük de görme. Öncelikle Saygılı ol, Kendi Ayaklarının üstünde durmasını bil, her gelene kanma.. Aklından da Asla 4S kuralını çıkarma.. Bu kuralada uyma sadece bekle..
dudaklarını büzüştürme, boş ve şımarık bi şekilde etrafına bakma, poponun hizasında etek giyip sokaklara dökülme, aranma. onurlu ol.
öncelikle diğer ülkelerin kızlarına özenmeyi bırak, bu ülkede rus kızlarının nasıl anıldığını düşün sadece güzel oldukları için mi?

kendine olan saygını asla yitirme özellikle bir erkek için.

her konuda söyleyebilecek bir lafın olmalı, bir fikrin inandığın bir değer olmalı.

erkeklerin seni seks oyuncağı olarak kullanmalarına izin verme, karşı cinsin ihtiyaçlarını tatmin etmek için değil sen istediğin için seviş.

sırf erkek arkadaşının fantezisi uğruna canım saçlarını platin sarısına boyatma.
sırf moda diye herkesin giydiğini giymeye kalkma, yakışan var yakışmayan var dimi.

hergün gazeteni oku, dünya siyaseti hakkında bilgin olsun. (kendi ülkeni söylememe gerek yok heralde)
kadın olarak haklarını bil sana feminist ol demiyorum ama ezdirme artık kendini.
/senin hayatına edecek birine gösterdiğin sevginin aşkın yarısını bana verseydin
çok daha yaşanabilir olurdu dünya.

ama bunun imkansız olduğunu biliyorum.
Hani şimdi sen bu sana bok atan erkeklerin muduru, patronu oldun ya... Hani sen simdi siyah sacli beyaz tenli dilbersin ya... Hani birini seversin o salak seni takmaz, akli basina gelincede sen gurur yapar yuzune bakmazsin ya... Hani senin gibi kizlar buyudu ataturkler, mehmet akifler, nazim hikmetler yetistirdi ya...

Birak hasetinden gebersin mendeburlar.
çok yaktınız canımı.. Hem de çok.
türk erkeğinin aşırılığını idame ettirebilecek tek kızsınız. bu kadar baskı altına alınmak istenip de, genel olarak erkeklerin bu kadar dar kafalı olmasını çekebilmek meziyettir. bu kafada yürüyünce; türk erkeğinin, rus kızı istemesine nazaran, türk kızının ispanyol erkek istemesi, çok daha mantıklı ve kabul edilebilir bir dilek gibi geliyor insana.
titre ve kendine gel. bir insan acıya bu kadar aşık olamaz, olmamalı. içimi baydın amk, abartmayı bi bok mu sanıyorsun? sen şimdi tivitır'da acıtasyon yapıp duruyorsun ya, cidden bu şekilde değerli olabileceğini mi düşünüyorsun? büyü artık, ben seni unfollow etmeden. dünya senin etrafında dönmüyor ve senin yaşadıklarını emin ol herkes yaşıyor. ve biz, senin gibi sümsükler yüzünden topluca kezban ilan edildik.

son sözüm, sadece annenin ve babanın yanında koyver gözyaşlarını. öptüm bye.
iyisin hoşsun genelde ama bu uçlarda yaşama işinden vazgeç .. öyle dibe vurarak ya tepeye çıkarak falan gibi degil.. normal herkesle aynı hizada olmayı becer lütfen.. not becer kelimesi yetenek anlamındadır sex anlamı içermmez...
sürekli söylüyorum hamur açın diye ama hiç dinlemiyorsunuz. iyice havalı oldunuz yemin ederim. eskiden böyle değildi lan. mahalle aralarında teyzeler hamur falan açardı. gözleme yapardı. kızlar da yardım ederdi. şimdi elde telefon lak lak. başka bi bok yok. huyunuz değişti anasını satim.
http://uludagsozluk.com/e/18310605/
kızlar yıl oldu 2013 artık herşeyi erkeklerden beklemeyin.
bence gideriniz var aslında pek yok ama yoklukta falan olur işte sonuçta sokakta slav ya da latin amerikalı akımı yok.
bazılarınız o kadar güzel ikiyüzlü ve sahte oluyor ki sizinle ilişki kurası gelmiyor insanın...
her türk erkeğini göbekli, kıllı ve odun sanmayın.
kusura bakmayın ama konuşmanızı düzeltin, çok itici oluyorsunuz. Bakın, sizli bizli konuşuyorum, tanımadığınız erkeklerle sizli bizli konuşunuz.
Edit: imla. Ayrıca yazdığınız entrylerde imla hatası yapmamaya dikkat edin.
isteseniz götünüzle dünyayı devirirsiniz ama siz ayna karşısında fotoğraf çekmeyi tercih ettiniz.
Toplum ahlâkının anahtarısın bacım. Kendini öyle bir yetiştir ki yavşak erkekler bile sana yaranmak için en az 5-10 kitap okuyup gelsin. Bu vazife artık senin. Narin bedenin, güçlü ruhun buna ezelden beri hazırdı. Uyan.
sevgili hanımlar,

abazanlık diye bi şey yoktur. görüyorum ki cinsel istek duyan her erkeğe abazan diyorsunuz. erkeğin abazan olmadığı tek an boşaldıktan sonraki ilk beş dakikadır. zira o anda yaptığı işten tiksinir, sonra tekrar fabrika ayarlarına döner.

erkek böyle programlanmıştır. son derece muteber pozisyonlarda çalışan, etrafında saygınlık gören erkeklerle de aynı ortamda bulundum, akşam ne diyeceğini düşündüğümüz öğrenci ortamlarında da. ikisinde de eğer ortamda bir kadın yoksa cinsel muhabbetin dibine vurulur. çünkü erkeğin yapısı bu. dilindedir seks her zaman. hiç bi şey olmasa esprisini yapar. rus muhabbeti yapar, onun bunun götünü memesini değerlendirir. hatta erkeklerin kadınların kıyafetine karışması da bu yüzdendir. kadınlar "bana güvenmiyor musun?" der böyle bi durumda. sana güveniyorum da bacım seni o halde görünce yapılacak yorumları bildiğim için erkeklere güvenmiyorum.

neyse konu dağılmasın. bu adamların hiçbirinin mi cinsel hayatı yoktu şimdi? gayet de var, evli olanlar var içinde. olmadı kerhaneye giderler di mi? yani çare çok. ama dillere pelesenk olmuş bi kere. nil karaibrahimgil bile şarkısında*bir para, iki seks, üç futbol sohbetleri demiyor mu? olay bundan ibaret. isterse her gün sevişsin o adam gene de ağzından düşürmez o lafı, fırsat bulursa da dikizler görebildiğini.

anlaşılmıştır diye umuyorum.
seni kezbanlıkla itham edenlere aldırma.
(bkz: geldi gene tipini)
sevgili türk kızı,

seninle konuşan her erkeğe sanki senden hoşlanıyormuş gibi, sana yazıyormuş gibi davranma, öyle muamele etme. erkekler de insandır, onlar da arkadaşlık kurmak ister, onlar da sadece sohbet etmek ister, hepsi neden senin potansiyel sevgili adayın olsun ki? böyle birşey var mı?

ayrıca daha ilk buluşmada kendinizi koyverip bir de marifetmiş gibi kankalarınıza anlatmanız çok komik.

ve son olarak, sürekli dedikodu yapmanız bu dünyadaki tüm kızların hoşuna gitmiyor, kazayla falan belki burayı okursanız buna biraz dikkat edin.