bugün

ilerde bir gün kafana denk edip ulan benim atalarım kimmiş neymiş diye düşünceksin biliyorum. çok sigara içiyorum belki seni göremem o yüzden kısa bir not bırakayım sana..

"naber"
seni görüyorsam eğer cennetlikmişim diyorlar.
güzelliğini bana borçlusun yavrum.
sana miras olarak tuvalet kağıdı bırakıyorum. çünkü bizler hep dünyanın içine sıçtık. eğer sizde sıçarsanız lazım olur.
inşallah benim gibi yedi sülalen için başlık açmazsın.
sonunda doğru sözlüğü buldun demek. sakın arkadaşlarına uyarak küfretme.
sevgili torun, elim ayağım düzgün hiç bir kusurum yok. eğer ki bir kusurun varsa ana tarafındandır. şimdiden anlaşalım da sonradan küfretme. hadi kal sağlıcakla.
kimseyi yargılama. eğer biri seni yargılıyorsa kendini kısaca özetle ve ikna olmazsa bi daha konuşma.
seni seviyorum evlat,daha görmeden.
sen bunu okurken ben ölmüş olacağım. sakın ağlama. çünkü sana inanmam. varlığını hissetmediğin insanın yokluğuna nasıl ağlayabilirsin ki ? dürüst ol güzel çocuk.

edit : eksilemeye ne gerek var ? dürüst olmaktan söz ediyorum. anlamadın mı ?
mısırda değilim ve sana miras bırakamicam bak torun zaman çok kötü hele sen geldiğinde dünyanın çivisi çıkmış olacak o yüzden özetle ben sana 'zaman kötü kolla, .ötü' diyorum. selametle.
-yaaa bir zamanlar deli gibi bilgisayarın başında sizin için enrty girdik. gül gül amk.
sikimde değilsin. muhtemelen sen de benim adımı bilmezsin. niye varoldum ben.
hayat boş pompala çoş
tuttuğunu sik iki günlük dünyada göz açıp kapayana geçiyor ömür.
beşiktaşı nesilden nesile yaymamız için sana ihtiyacım vardı o yüzden yaptık sizi.. (bkz: beşiktaşlı olun yavrularım)
Sacma sapan huylarin varsa kesin benden gecmistir yavrum.
Selam torunumun torunu. Aslinda umrumda degilsiniz de büyük büyük dedenizi merak ediyorum.
Sana kalan borclardan dolayi ozur dilerim maalesef ben sefa surdum sen çalışıp ödeyeceksin.
ataya selam pompaya devam.
Bana benziyor musun?