bugün

Ben yine de beddua edemem sana,
Allah ne mutlulugun varsa versin sana...
nasıl aldatıldım amaa. öyle böyle aldatılmadım, cidden tam bir salak gibi aldatıldım. evet, çok güzel oldu bununla gurur duymalısın. baya iyi aldattın.
Sanki satranç oyunuydu bizimkisi öyle diyeceğim ama bizim olan birşey de yoktu aslında ortada.Ben istedim sen istemedin sen istedin ben kaçtım, artık takmıyorsun biliyorum artık umut etmek istemiyorum rafa kaldırdım herşeyi yaza evlenirsin belki, nişanlanırsan hayırlı olsun dicem garipseme benim yapamadığımı sen yaptın. Ha birde insanları haksız çıkaracağın için teşekkürler.Mutlu ol.
durdurmaya kıyamadığım şarkılar gibisin, yüz kere baştan dinlediğim.
pilav yaptım bugün,
yine senin yaptığın gibi olmadı lanet olsun.
ben dahil sevgini katmadığın hiç bir şeyin tadı yok bu evde, haberin olsun bebeğim.
Ben sana dünyanın en güzel kızı olmadığımı hep söyledim.Olmak da istemedim beni sevenin böyle sevmesini her şeyimle var olduğum gibi sevmesini istedim ben. Bu yüzden ki süslenmedim,boyalara karışmadım, olmadığım biri gibi davranmadım, uymadım uyamadım. Ben böyleydim böyle kalacağım beni beğen diye farklı biri gibi davranmayacağım, doğallıktan kopmayacağım. Çula çaputa önem verip herkes gibi olmayacağım. Ama sen gururumu kıran adam ben sana ne yapayım,söyle nasıl davranayım,sözlerinle davranışların hep farklı hep, her aldanışımda sana,gururumu yerle bir ettin, o gözlerin kimi arıyorsa ona git varsa hevesin heveslerini al da gel başka türlüsü kabulüm değil.
sağlıcakla kal. her şeyin hayırlısı..
hayırlısı be gülüm, karşıma çıkma yeter.
sana değil diğerine yazıyorum artık. *
yazılmıyor, yazılamıyor çünkü artık yüzüne söylenmek isteniyor.
cevap vermezsin ama attım işte mesajı arada açıp bakıyorum açmışmısın diye bir hftadır çıkmaz oldum netten amk senin yüzünden.
kocanın yanından gelip kucağımda terlediğin günleri ne çabuk unuttun?
bırak koptuğu yerden kopsun, daha fazla uğraşma be sevgili.
rüyamda gördüm dün gece, güzelliğinden bir şey kaybetmemişsin canım benim.hele yanağımı öpüşün inan gerçekti sanki.ama sesini duyamadım buna biraz üzüldüm.parlayan gözlerinle beni süzmene bayılıyorum, rüya bile olsa.

hadi öptüm bebeğim, bu gece yine aynı saatte ok? bak beklicem unutma sakın ?
ne güzel şeysin sen hep yaşın 19
gel yanıma sar beni bugün var yarın yokuz.
özledim allahsız. Çık gel artık.
Bazen mutlu olmak icin birseyleri feda etmek lazim. Seni cok sevsem bile Lian kendim icin bunu yapmaliydim. Uzgunum keske hic tanismasaydik. Ikimizde bu kadar yipranmazdik.
Hadi çay içelim.
benim niyetim ne seni üzmek nede seni kırmaktı, oysa ben kendimize bir şans verelim demiştim.
ben bu yazıyı ne sana ne ona yazdım, ben bu yazıyı kendime yazdım. yıllarca hep birilerini içime sindirip sevmeye çalıştım, sevdiğimi sandım. sandım ki en çok ben sevdim en çok benim canım yandı, sandım ki en büyük acıları ben yaşadım. evet acı çektim, gidenlerin arkasından bakakaldım, ağladım, geri dönsünler diye bekledim. ben hiç gitmesinler istedim, hep ben sevsinler, yanımda dursunlar. ne istediğimi hiç bilmedim. kimi zaman genel geçer kurallara göre, kimi zaman ta eskilerden kalma duygusal öğretilerim yansımalarıyla yalpalandım.

sırf yalnız kalmaktan,istenilmemekten, terk edilmekten korktuğum için hep katlandım. savunmasız kalırdım çünkü, koynuna girip uyuduğum adam beni artık istemezse yapayalnız kalırdım. kimse beni istemezdi, bir başkasını da tanıyıp sevemezdim, daha kaç adam tanıyıp kokusunu hafızama kazıyıp, elini tutmaya tahammül edebilirdim ki. birini çok sevdim ya da öyle sandım katlandım ve gitti. biri beni çok sevdi, hep hayalini kurduğum o mükemmel şeyi yaşattı ama olmadı yine bitti.

ben hayatta en çok yalnız kalmaktan korktum ne yaptıysam olmadı, yine yalnız kaldım. başa çıkamayacak kadar yalnız. şimdi koca bir şehirde savunmasız, kimsesiz, yapayalnız bir kız çocuğuyum büyümeye çalışan.

ben bu yazıyı büyümeyi bir türlü başaramayan içimdeki kız çocuğuna yazdım.
Bana senden kalan iyi birşey mi var geriye
Hep dışarda durdum sığınmadım bile
Bi giremedim içeriye
Üzerine alınmana gerek yok

Duvarı kendin için ördün
Kalbimi ben kime açsam seni gördüm
En iyiside en kötüsüde yağmurda güneşte sendin
Kime yağarsan kime doğarsan
Kime cumartesi kime pazarsan...
seninle ve benimle ilgili her şey güzel bir masaldan ibaret. bu masalı sen yazdın, defalarca okuyorum. küçük çocuklara okuduğun masallar vardır ya; hani her gece aynı masalı okursun, aynı merakla dinlerler. tek bir cümlesini atlasan ya da farklı cümle olarak söylesen hemen fark ederler. işte ben de öyleyim. bizim masalımızdaki en ufak bir ayrıntı atlansa, küçük değişiklikler olsa hemen fark ediyorum, hemen bu değişikliğe sebep olan şeyleri bulup ortadan kaldırıp masalımızı ilk yazdığın o orijinal haline getirmeye çalışıyorum.
gözümden yaş getiremeyecek olman, artık senin acın olmalı.

artık buna ağla. lütfen.
insanlar değişmezmiş. Sen bugün bana bunu öğrettin. inanmak istemiştim değiştiğine. Sana baktığımda artık aşık olduğum adam değil acılarıma sebep olan adam var karşımda.
Birak beni . Ma eki koymadim cunku birkmani istiyorum . Sen birakirsan benim icin cok kolay olucak.
Birak beni.