bugün

bana yalanlar söyleyip onunla beraber olduğunda ben seni düşünüyordum, zevkten dört köşeydin belki de telefonlarıma cevap vermiyordun ben yine seni düşünüyordum. 'başına bir şey mi geldi acaba'
yalanlar, hepsine inanmak istedim. bana bebeğim derdin, ona da diyormuşsun bak gözlerimle gördüm. hangisi gerçek? her şeyinle kabulümdün. 'çok zor bir insansın ama ben uğraşmayı seviyorum' derdim hep hatırlıyor musun? artık diyemiyorum. bazen uğraşılamıyormuş.
artık gözlerimi kapatınca yüzün gelmiyor aklıma. o kızla öpüşmelerin, sevişmelerin beliriyor. ve ben bi kez daha tiksiniyorum kendimden. midem bulanıyor. sonra bunları öğrendiğimde pişmanım, alkollüydüm diyosun ya bana o an kalbim yerlere dökülüyor. sarılıyosun, ayağıma kapanıyosun. hiçbir şey hissetmiyorum. ruhum bedenimden çekilmiş gibi. sadece gözümden süzülen yaşlara acıyorum. tüm servetimi at yarışına yatırıp kaybetmiş gibi hissediyorum. şimdi istediğin insanın içine girip çıkabilirsin. siktir git!
istediğin kadar arşınla sokakları bazen kaçamıyorsun. Kilometreler sonra bir bakıyorsun ki hala bir adım ilerine gitmiş değilim esasen. Olsun, böyle böyle yorulacağım içimdeki senden. Sonra varlığını bile unuturum belki, kim bilir.
Aslında yazının muhatabı yok. Birine gidiyorum demek isterdim. Gitmem kimsenin umrunda olmayacak ama tam da bu yüzden gidiyorum. Öyleyse bu yazıyı gideceğim yerde beni karşılayacak olanlara yazayım. Gelip sizin de hayatınızı mahvedeceğim, boşuna seviniyorsunuz...
Yaptığın kahpeliğin ( yalan, entrika, vicdana oynama, saf yerine kotma) karşılığını vicdanım bıraksa da şu dakika verebilsem bugünden sonra o kahkahaları atarak yaşayan ben olurdum. ilahi adalet ben yapamasam da birgün yaptıklarını başına geçirecek.
Bu yazılanlar kim acaba?
Kim bilir şimdi nerdesin ?
Öyle yorgunum ki akşam oturduğum yerde sızmışım. Kafamın içindekilere zaman kalmıyor. Sabah hava aydınlanmadan çıkıp hava simsiyah olmadan gelemiyorum eve. Sahi havanın simsiyah olması nasıl bir gözlem.
Seni düşünmüyormuşum ya ben, ulan sırf sen huzursuz olma diye yazmıyorum ben be.
Buralara gelmeni sana saçmalamayı istiyorum ama şu sıralar sana da üzülüyorum dert babası yaptın beni dersin diye korkuyorum ki keşke demesen.

Keşke ile başlayan her cümle anlamsız olduğundan senin için keşke demiyorum cinbiberim.
Kendine dikkat et selametle git...
o kadar özlüyorum ki seni. tüm gün ayağa kalkıyorum, toparlıyorum triplerindeyim. ama şu odada ne zaman yalnız kalsam yanımda uyuduğun geceler aklıma geliyor. dün gece sen gittikten sonra ilk defa sarı koltuğa yattım. hani şu sen erken uyuduğunda gidip vakit geçirdiğim sarı koltuk. yatağa baktığımda yine seni gördüm biliyor musun? gittiğini, bir daha gelmeyeceğini o an tekrar hatırladım. tamam biliyorum büyük sıçtım yine. hem de tam her şeyi düzeleceğine dair ikna etmişken. gitmekte o kadar haklısın ki? ama geri dönsen olmaz mı?
Seninle “taksim delisi Cenk” videoları izleyip anıra anıra gülmek vardı.
Bana yazı yazmayın hıyarlar.
Iki gündür kokun burnumda. Neden tütersin dibimde ? Çok özledim ama söyleyemem. Sarılmak istiyorum ama gelemem.
Lan 2 kisi de artılamış okudunuz mu lan cidden bunu? Olum seks hikayelerine mi girip kopyalıyonuz napıyonuz?
kardeş valla isteyerek olmadı, zaten isteyerek neden böyle bir şey yapayım? o kadar çukur olup, içinin de o kadar su dolu olduğunu bilmiyordum, üstün başın biraz kirlenmiş olabilir, arkamdan da sövdün kesin, sonuna kadar haklısın. kusura bakma...
Ben sana bu yazıyı değil ömrümü yazayım bee. Al avcumu çiz bütün geleceğimi. Her çizgisinde seninle bir yaş daha gençleşeyim*swh~ ~ 5 dk önce sana yalan söyledim. Şuan metrobüsteyim yatayım dedim ya aslında buradan sana yürümek için kaçtım da geldim buraya. Senden ayrılıp yine sana geliyorum beee. Adımı sorsalar senin adını verecem anasını satayım * sana güzel minik bir çiçekle geliyorum. Kayboldu diye üzülmüştün . Dışarı çıkmayanından buldum bak tarçın emmezse başına birşey gelmez. Kutlayacağım ilk doğum günün olacak bu ve gelecektekilerin hepsinde de seninle olmak isterimmm. Seni çok seviyorum gül yüzlüm. Uzun ömürler dilemiyorum benim kadar yaşasan yeter.... 1 durak kaldı kız inicem bak. Seni görecem :D
Acitasyon yapan insanlar görüyorum:)) yok sevgi yok ask olum siz malmisiniz sevgi ask diye bisey yok anlayın artık. Özellikle erkeklere diyorum bi kızın arkasından ağlayıp zırlayan hiyartolar gözünüzü açın . Hicbir kadın çıkarı olmadan sizi sevmez sizinle birlikte olmaz çıkarı bittiğinde ise size tekmeyi bi güzel başar. Ilişkilerin çoğu aldatmayla bitiyor . Çocuk gelmiş burda ağlıyor zirliyor. Enayiler sizi *

Not: uzun ilişkide çok sağlam bir şekilde aldatilan biri olarak yazıyorum bunları.
Niye hep düşüyorsun ki aklıma son günlerde? Yeter 40 küsur yıldır düşünüp üzüldüğüm.bi rahat bırak.
hangi organizasyonun ne kadara mal olacağını, hangilerinin senin bütçene uygun olduğunu defalarca anlattım ama, yetmez mi? lütfen yetsin.
korkmuyorum artık senden.
ah benim lise aşkım annenin vefatından sonra yanında olup destek olmayı çok isterdim. ama seni arayamadım bile üzgünüm . ne kadar duygusal olduğunu nasıl yıkıldığını tahmin edebiliyorum ve içim içimi yiyor. keşke seninle hiç sevgili olmasaydık da hayatımdan çıkman gerekmeseydi.
Ey Gönlümün! Büyük boobslu hatunu.
Ey şuhu endamı! Sine mi titreten booty.
Ey arz ı küre! Ruhumun bloodysi.
Ey... Neredesin seen.
Saniyeler dakikalara, dakikalar saatlere, saatler günlere, günler sana yakınlaştırıyor...
Ama evlisin benim değilsin, yıllar önce neredeydin, çok geciktin sevgilim..
Merhabalar.

Kafa iznindeyim mesajlara yanit vermem imkansiz hali ile. Bu kadardi.
(bkz: sen kendini biliyorsun)

yeiyyeiyyeiyya
Özlüyorum ve özlemek tek başına kanıtıdır sevdanın. Hiç özlemediklerim öğretti bana bunu. Usulca kanatır yüreğini, kimse görmez. Sen bile.
Sana kaşlarının arasında gördüğüm Eiffel kulesinden bahsetmedim daha. O kadar güzel bakıyorsun ki yüreğimdeki her şeyi görebildiğini sanıyorum. Dilimin lal olması bundan.