bugün

hedef gösterilmeden ortaya yazılmış yazılardır.
"isteyen alınır, istemeyen bırakır gider" gibi.
sevgilime yazdım anlamadı, anneme yazdım okuyamadı, hep bişerler eksik kaldı. bazen bir nokta bazen bir virgül. bu yazı ne noktalı ne de virgülsüz. bunu da tam orta yere yazdım. anlayana; yorgunum.
beğenen üstüne alınır beğenmeyen kenarından geçer gider yazılarıdır.
üstüne alınan alınsın alınmayan alınmasın düşüncesi ile yola çıkılarak yazılan yazılardır.
+almazsanız almayın abi alıcıları sağlam biri bulunur nasıl olsa.
sen kadın,

teşekkür ederim.

benim dünyaya gelmemi sağladın, yetmedi hayatta kalmamı sağladın, karnımı doyurdun, hem sevdin, hem kızdın. hayatta beni ilk seven oldun ve hiç durmadan yine seven sensin.

emeğini de esirgemedin, sevgini de.

ve bir de sen kadın,

sana da teşekkür ederim.

sevdin beni, çok sevdin hem de. diğer kadın olmasa bir de sen vardın, sen oldun yanımda. en zor anlarımda elimi tuttun. benim için de ağladın belki. derdime ortak sevincime eş oldun.

ellerini de esirgemedin, sevgini de.

çok teşekkür ederim.
(bkz: beğenen gelir alır beğenmeyen bırakır kaçar)
entrylerimi g*tünden anlamak zorunda mısın çok merak ediyorum sevgili yazar kardeşim.
bir de ben bu şarkıyı sana yazdım diye bir şarkı var bu kadar gereksiz olan.
ulan salak kardeşim* ne bok yemeye 20 gün devamsızlık yaptın. al sınıfta kaldın işte ne bok yiyeceksin. git amele gibi çalış şimdi orada burada.
güçlü olmak; herkesten tekme yiyip, tokat yiyip ayakta kalmaksa ben yoruldum güçlü olmaktan.. zayıf ve güçsüz olmak istiyorum artık. "tekme atarsam yıkılır, tokat atarsam kırılır" diye düşünülsün hakkımda, dokunulmasın kırılganlığıma..
amuğa koduklarım tuzu uzatın lan, demek isterdim uzunca bir masada, tıpkı filmlerdeki gibi aristokrat bir aileyle oturup, çenemizin altında kumaş peçetelerle yemek yerken. garsonları masaya çıkarır, siz burada yiyin derdim. ev sahibesini de mutfağa yollardım. ayrıca bu ev sahibesine salaklık yaptığında türlü cezalar verirdim. misal hizmetçinin sırtına kese yapmak...
'' senin amuğa koyim. ''

(bkz: ben bu yazıyı ortaya yazdım)
ah! keşke seni doğru düzgün açabilsem.
(bkz: sabri sarıoğlu)
(bkz: beğenen gelir alır beğenmeyen bırakır kaçar)
bunu yazan füsun.
(bkz: şaduman abiyi özleyen insan)
ortaya bi laf atıp milleti birbiribe düşüren insan, kızım sana söylüyorum, gelinim sen anla gibi bişey.
ben bu yazıyı ortaya yazıyorum ya hani şunu yapmayın sakın..biri için üzülüyomuş gibi yapmayın..
+anne yazımı gördün mü ?
-nereye bıraktıysan oradadır.
+he ortadaymış.* *
la sikerim hiç güzel kız yok piyasada. olanları da sıkı sıkı giyinmiş bu sene etek moda değil mi? dediğim başlık.
Bugünler de gülüşüm sahte..öylesine gülüyorum keyiflenerek kahkaha atmayalı uzun zaman oldu..gamsız ifadesiz bir ruh hali içindeyim..hissizleşmenin en uç noktasındayım..ne sevinebiliyorum ne üzülebiliyorum öylesine bi hayat sürüyorum şu günlerde..uyuyorum gecelere yatıyorum, sabahlara uyanıyorum anlayamadığım ruh halime teslim ediyorum kendimi üzerime geçirdiğim bi kaç parça kıyafetle örtmeye çalışıyorum kendimi..ruhumu örtemiyorum ona söz geçiremiyorum, bedenimi koruyabiliyorum ama onu koruyamıyorum..aldırış etmeden hayatımı saçma salak tüketmesine ve bedenimi bunun için kullanmasına kızıyorum,yüzüme yerleşen donuk ifadeden sıyrılmak istiyorum..dokunmayın bana dokunsanız ağlayacağım.
Mesela : (bkz: Hüseyin Kaya Filiz sevişelim mi) gibi bir şey olsa gerek.
ulan neyi eksik yapıyorum hala bulamadım arkadaş.
Eski sevgilimi başkalarıyla görünce üzülmüyorum. Annem hep eski oyuncaklarımı onları alamayacak çocuklara vermemi tembihlerdi.