bugün

Hayattan her türlü şamarı yemiş biri olarak ilerde bir oğlum olursa onun futbolcu olması ve hayatını rahat bir şekilde sürdürmesi için elimden gelen herseyi yapacağıma söz veriyorum...
Hayattan her türlü şamarı yemiş biri olarak ilerde bir oğlum olursa onun futbolcu olması ve hayatını rahat bir şekilde sürdürmesi için elimden gelen herseyi yapacağıma söz veriyorum...
lutfen kaslarin birlesik olmasin,kiro veya sut cocugu olma kurbanin olayim.
ilk adin civan olacak . dedem gibi mert yetenekli durust ve cesur olmani diliyorum . kosulsuz aile sevgini asla kaybetmemen umidiyle .
umarım sadece pipin var diye etrafında pervane olacak saçma insanlara kapılıp kafanın içindeki organı geliştirmeyi unutmazsın.
Doğu türkistan için, kerkük için, hocalı için eylem yapıcaz senle. Sana teşkilat nasıl kurulur, napılır her şeyi anlatıcam. Militan yapıcam lan seni.
dogmani istemem, yalan yok.

ama diyelim ki bir sekilde dogdun, senin su etrafta gordugun hemcinslerin kadar mal olmaman için elimden geleni yaparim.
dunyanin en zeki(zaten genlerinde olacak bu), en kulturlu, ve en mert türkü olurdun.

diger annelikten haberi olmayan kadinlar gibi senin ruhunu, beynini sadece okula ve tv'ye emanet etmezdim.
adın abrek semiz olacak. seni son nefesime kadar koruyup kollayacağım babacığım.

hatta sana sözlüğkte bir başlık bile rezerve ettim biliyor musun oğlum.

(bkz: abrek semiz semizoğlu)
adın hazır da,seni yapar mıyım onu bilmiyorum.
anana söyle, bi çay koysun.
Anneni üzme oglum.
umarim saglikli dogmussundur.