bugün

Bana olan askini hatirlasin.
artık geçsin ve tekrarlamasın.
Doktor olabilsem..
Cok imkansizca istedigim bekledigim sevgi gerçeklessin. Biliyorum imkansiz, cok zor. Bazen kendime ne kadar imkansiz diye bisey yoktur diye inandirmak istesemse benimki imkansiz işte.
Ne olur imkansiz olan hersey gerceklessin. Bu sevgi beni bulsun. Onun sevgisi beni bulsun.
Kıvılcım olarak gidiyorum alev topu olarak dönmek.
-kendi okulumu açmak istiyorum.
-yurt dışında bi ülke de ispanya mesela eşimle filmlerdeki gibi dansetmek istiyorum.
Yaptığım iyilik bir kere de bana iyilik olarak dönsün.
keşke kafamın üzerinde durabilsem.
hiç başım ağrımasın istiyorum. ulan bıktım be!
şimdi hangisinden başlayım bilemedim sevgili sözlük. once beni 3yil onceye götürecek bir zaman makinesi dilerdim ama mümkün olmadığı için bu kısmı atliyorum. öncelikle 3yil icinde hayatıma giren birkaç insani allah nasil biliyorsa öyle yapsin. özellikle iclerinden ikisi bana cektirdiklerini kat be kat ceksinler istiyorum. günün birinde karşıma gelip ozur dilerim salsolgoz desinler. senin bokunu yiyim salsolgoz desinler. bu hallolduktan sonra 1hafta önceye gidecek zaman makinesi icat olamayacağı için ayni haftayı tekrar yaşamak istiyorum aynı kişiyle. Aynı aklimla yasamayim ama odun olmayim mesela cenem kitlenmesin heyecandan da iki laf edebiliyim yagizim yigidimle (yigidim yagizim diyorum ama bana göre yani onun haberi yok yani karışık o kisimlar anlatsam zall beni sozlukten atar diye korkuyom çok uzar) bu hallolduktan sonra şu kpssyi kazanayim be bu çok bişey degil valla nere olursa hangi köy olursa giderim bokunu yiyim ÖSYM ata beni. atandiktan sonra anam babam kardeşim sağ olduktan sonra baska da birsey istemiyorum. tabi o arada hayatimin aşkını bulup evlensem yuva kursam coluga çocuğa falan karissam fena olmaz ama olmasada olur o çok dert değil. hadi eyvallah.
Onunla aramız düzelsin. Harika süper değil ama zamanında iyiydi o kıvama gelsin. En azından bana karşı öyle olsun. *
sevdiğim adam da lütfen beni sevsin,ben ona çok muhtacım, kendimden nefret ediyorum bu yuzden ama elimden gelen bir şey yok.
sabır istiyorum, onunla olabilmeyi bekleyecek kadar sabır. beni dikine takmayanı takmayacak coolluk istiyorum. ilgisiz durabilmeyi ve önyargısız yaşayabilmeyi.
O ikisini istiyorum.
Hic bir sey istemiyorum.
kendisini ne kadar sevdiğimi görsün istiyorum. bu yetecektir tüm sorunları aşmaya. eğer ki yetmezse, hiçbir zaman hak etmemiş demektir delicesine sevmemi.
istanbulda gezilmedik köşe bırakmamak istiyorum, ee tabi bunun için bi yol arkadaşı da lazım.
ekşiciler ölsün, uludağ'dan selamlar.
stattrak huntsman knife fade factory new istiyorum amk .

(bkz: herkes anlamaz)

(bkz: gote 350 dolar nasil girer)
her istediğim anında olsun istiyorum. .
bu başlığa yazılan bütün dilekler kabul olsun.
bir hayalim var o gerçekleşene kadar vazgeçmeden peşinden koşabilecek kadar gücüm, sabrım olsun istiyorum.
para istiyorum. fazlasıyla...
Öğretim Görevlisi olmak istiyorum.
(bkz: bir dilek ağacı olarak sözlük)