bugün

Bence insan istese her şeyi yapar. isteksizliktir.
Benimdir. Üniyi ailemin yanında okudum gidince ne yapacağım bilmiyorum ama yemek yapmaktan nefret ediyorum. Muhtemelen full dışarıdan yiyeceğim.
(bkz: sevismeyi biliyorsun ama) diyerrk tepki gosterilmesi gerekecek kızdir.

Gerekirse yemeğin nasil yapilacağını bizzat ben eşim olacak kıza òğretirim.

Sıkıntı yok.
Yalandır. Kiminle konuştuğuna göre değişir.
Valla saygı duyulması gereken, çizgisini hiç bozmamış kızlardır. Ya aşçı olmalı ya da aşçı tutturtacak kadar güzel olmalı.
sevginin büyüklüğünü yumurta ile özetleyen erkekler, kadınlar da parayı tercih ediyor aşk yerine deme hakları yok.
ailesi tarafından, rahat yetiştirilen bir kızdır.
Oturmuş biscolata erkeğini bekliyordur, büyütmeyin.
güzel bile olsa sikilmeyecek olan kızlardır. hiçbir sike derman olmayan kızların yaşaması bile israf şu ülkeye.

bunları böyle yetiştiren analarını da alsınlar ve bu ülkeden defolup gitsinler artık.
kafa ütüleme uzmanları.
Atın çöpe.
başka yerlerimi kırdığı sürece çok da umrumda olmayan kızdır. yemek dışarda da yenir ama her zaman güzel sevişen kız bulunmaz.
Benim açımdan Pek de kırmaları gerekmeyen kızlardır. Ben yemek yapan, ev işleriyle uğraşan bir kadın aramıyorum. Bilakis maddi açıdan yükü omuzlayacak Benim ise evde oturmamı sağlayacak kadın arıyorum. Dolayısıyla yemeği ben yaparım, çalıştırmasın yeter. Gelirken de yoğurt alsın.
haz etmediğim kızlar dır .

kız demeye dilim varmıyor .

hele bir de mağrifetmiş gibi söylemezler mi evlerden ırak .
bunun erkeği de kadını da bununla övünüyorsa eğer zavallıdır. insanın her şartta kendine yetebilmesi gerekir. bunlar anası babası önüne yemek koymasa açlıktan ölür gider.
yumurta bile kıramam diyen kızlar prenses olduklarını düşüneceğimizi zannediyor olabilir. bilakis ben yumurta bile kıramam cümlesini kuran insanların geri zekalı olduğunu düşünüyorum.
Taşak tokuştururlar.
iyi niyetli kalbi temiz olsun ben yaparım ağa.
dinimize göre ev işleri kadına aittir. dolayısıyla bu kızlar evlenmeden bir an önce bu işleri öğrenmeli ve ileride kocalarına layık birer eş olma yolunda çalışmalıdırlar.
görsel
(bkz: Yumurta kırma aleti)
hanfendi kırmış ama yımırtaları.
2 yumurta kıramaz,ama ne fındıklar kıran tiptir.
Nah kıramaz. Ac kalsa oyle bir kirar ki... sirin gozukmeye calisan gerizekali gunumuz kizi iste.
yumurta kıramayan kızlar için mantı yapan kızları kırdınız diye devam edecek önermedir.