bugün

(bkz: erkek götü/#21500739)
en sevmediğim gamze. genel olarak gamze pek sevmem ama beldekini bildiğin çirkin buluyorum. herkesin fetişi olmasına rağmen. götü andırıyor.
yıllar sonra, kadınların çoğunun da bir erkekte hoşlandığı bir şey olduğunu fark ettiğim biçimdir.
Sözlükte başlığını okuduktan sonra aynaya koşup bele baktıran ve "anaa bende varmış lan ne acayip" dedirten çukurlardır. 19 yıl bitirdim, bir kişi de çıkıp demedi ki kardeş sende bel gamzesi var. Sözlüklerden mi duyacaktım lan vijdansızlar!
kadınların aynaya götlerini dönüp, eğilip büzülüp "bende var mı acaba?" diye aradıkları şirin çukurcuklardır.
Bel gamzesiyle övünen var bir de hiç bir şeyim yok ,her yerim yamuk belimdeki cukura kaldım demenin türkçesi.
kadına erkekten çok yakışan gamzedir.
buna piercing taktıranlar var tam o çukura. ayrıca nedir bunun esprisi kuzum normal gamzenin de bi esprisi yok yani birini gamzesi için niye seversin ki.
aynada dönüpde hiç götüne bakmamış erkeğin zırvalamasıdır....fazla kilolu olmayan her erkekte vardır o gamze...kadında da vardır tabi.
Görüntüsü sadece ilginç gelip, erkek olmama rağmen seksüel anlamda hiç ilgimi çekmemiş olan 2 çukurdur kendileri.
FUCKBUDDYMDE OLAN ŞEY. iNSAN ALIŞIYOR.
k.çınızla güldüğünüzde ortaya çıkan gamze türü.
Evet bende de var.
Şevişirken ortaya Çıkan o güzel görüntü. Sağ/sol baş parmaklarım Çukurlarla buluşması. Hoş kalÇalar.
kalça gamzesi de sayılıyor mu?
bende de var, güzel ve ideal fiziklerde olurmuş, şanslıyım.

edit: kıskananlar eksilemiş. çok da umrumdaydı sanki.
sevgilimin de bel gamzesi var neden beni de tahrik etmiyor sorusunu aklıma getirmiştir bu başlık.
duzgun bır vucut varsa erkege de yakısan gamzedır.
Birde zayıfsanız sizi iyice özel kılar.
Varlığını teee üç beş sene önce ancak sevgilimden öğrendiğim şey, bunu benden saklayan herkesi kınıyorum. Baktım babamdan geçmiş. Güzel bir genetik mirastır/mış, muhtemelen bebeğinizde de olacaktır.
Duzgun bi sirtiniz omuzlariniz ve durusunuz var ise cok cekici ve estetik duran ayrinti.
hiçbir işime yaramayan gamze. Öylece duruyor orda.
Düşük bel bir pantolondan belli olduğunda göğüs dekoltesinden çok daha etkilidir.
da vinci'nin tablolarına " ıyh boyaları karıştırmış, kime ne faydası var yafff :'' " demiyorsanız, buna da diyemezsiniz. insanın görsel tatmine de ihttiyacı vardır ve bir erkek için beraber olduğu kadının bel gamzesini seyretmek. işte bunu anlayamazsınız
Ev arkadasinizda varsa tadından yenmez.
sırtımdaki küçük oyuntulardır.

oyuntu seve qızlar eqlesin (bu yazı büyüklü küçüklü.)