bugün

Şahsımda olandır arkadaşlar bunu sizlere ilk defa iftira ediyorum.
Bir erkek okarak en derinine sahip olduğumdur.
Evet bendedir. tamı tamına, 4(dört) adet vardır.
Bel oyuğu, bel çukurudur. Vücut kıvrımlarını ortaya çıkarır, Kadına kadınsılık ve çekicilik katar.
sözlükte o kadar bahsi geçmiş, buna sahip kızların seksi olduğu düşünülüyormuş.

kaslı-fit vücutlu olmamama rağmen bende bile iki tane var, içine iki fil cesedinin sığabileceği derinlik ve genişlikte. ama benimkinin anatomik bir bozukluk olduğunu düşünüyorum yoksa nerde bize o güzel genler.

not: erkeğim hemen yavşamayın aliminiyum!
görsel
Bi erkek olarak faydasını görmediğim gamzedir.

Allah da göstertmesin. *
Genel olarak varlığının pek bir faydası görülmeyen gamzedir. Bir yanak gamzesi değildir.
hep çukur olan gamzedir.
sevgilimde var mı bilmediğim.
henüz o noktalara ulaşamadık be reis.
Voleybolcu kizlarda daha guzeldir.
beton baget in açtığını ve hemen buraya atlamam gerektiğini düşündüğüm entrydir. Bel gamzem var ve buna hayran olan insanları anlamıyorum çukur işte.
Görünüş olarak hiçbir çekiciliği olmayan ayrıntı. Aslında ben de merak ediyordum ve bir kere denk geldim bir kızda. Ancak arkadan kavramada eli sabitleştirmek için parmakları oturtmak dışında hiçbir pozitif yani olmayan hatta görünüş olacak gerçekten kötü birşeydır.
doggy style da belini kavrarken baş parmakların konacağı noktalardır.
Erkek halimle bende de var amk.

Yo siktirecekte değilim yani göze hoş gelse ne olur bana ne amk olmaz olsaydın.
Etkileyici bir gamze türüdür.

insanın içini kıpır kıpır eder.

Düşüncesi bile içimi bir hoş ediyor.
erkek olarak çok nasipliyim bende var görseniz dibiniz düşer.

kendimizi bugünde pazarladık çok şükür*
kadınlarda görsel olarak çok çekici duran gamzelerdir.
tombul veya zayıflıkla alakası olmayan, erkeklerde de kadınlarda da buluna bilen gamzedir. Şahsımda da bir çift bulunmaktadır.
dobili kızlarda bulunur.
(bkz: caps or it didn t happen)
Bence pek önemi olmayan bir gamzedir. Göremez bir şey yapamazsın.
Bunca yıllık ömrümde bilinçli bir kullanıcı olan sevgilim kişisi sağ olsun varlığını 4-5 sene önce öğrendiğim gamzelerdir.

Arkadaşlar lütfen domalttığınız kadınların bel gamzeleri varsa kendilerine bilgi verin, götümüzde gözümüz yok bizim, ben nereden bileyim gamzem olduğunu.

Belki ergenlikte öğrenseydim hayatım daha farklı olurdu. Belki ruhsal gelişimim daha şahane bir yol izlerdi. işte hiç öğrenemeyeceğim. Kahroluyorum.

Ve gamZelerimi yakinen görüp bana söylemeyen tüm erkeklerim, hepinize yazıklar olsun.
canlı görmek hiç nasip olmadı . hayal dünyasında bile canlandırmak zor oluyo.
Bel diyip kezbanlaşmayın amına koyayım ya.

Onun bi adı var venüs gamzesi venüs!!