bugün

adamı eriten gamze. eriyorum gamze.
erkekte bir boka yaramaz kadında da yaramaz bence kilolu olursa zaten at yere . erkek olmak zor azizim.
nasıl oluştuğunu merak ettiğim gamzedir. bende de mevcut fakat burada yazılanlar kadar bir yararını görmedim. herkes beli açık geziyor da ben mi kapalı tutuyorum acaba. Swh
bir vücuttaki en güzel şey olabilir.
benim de var. *
hayatımda ilk defa uludağ sözlükte görüp duyduğum, bel kısmında oluşan çukurluklara verilen isim. ama çok hoş göründükleri de aşikardır.
kadınları diğer hemcinslerinden ayıran ayrıntı. türk kadınlarını bile güzel gösterir bu. gerçek. evet.
gamzenin bir vücut kusuru olduğu söylense de insanlara en çok yakışan kusurdur. belde, yanakta her yer yerde.
bende de var ama daha bi' artısını göremediğim şey.
evet. bir çiftte bende var ama sokakta bak şu yakışıklının bel gamzesi varmış diye işaret eden birilerini görmedim.
kadını mükemmele yaklaştıran ayrıntı. evet.

not: bi meşaş uzağınızdayım.
nadirdir.
iğrençtir.
görsel
Opuceksin orayi bi kere.

edit: şuku veren beybi özele bekliyorum.
görsel zevkten başka işe yaramayan detay.
erkeklerde çok seksi durandır. insan bakmaya doyamaz.
gayet güzeldir.**
öpülesi bi nokta dahadır.
g noktası gibi bir şey mi? merak ettim bak!
insanı hipnotize eden çok tatlı çukurcuk.
erkek olmama rağmen bende de epey belirgin iki tane var olan, ne kadında ne de erkekte seksi duran öylesine bir boşluk. çıplak insan her zaman seksidir. orda o gamzelerden olmasa da o bel zaten çekici gelir. boşluklara, nesnelere gereksiz anlamlar yüklemek ne biliyim böyle gamzeli bel, adonis kası, afedersiniz popo kası tamamiyle kapitalist çevrelerin insan bedeni üzerinde gereksiz estetik algı yaratıp bunu çıkarları yönünde kullanmak istemesidenmiş gibi geliyor. yoksa, bence yatakta çirkin kadın/erkek yoktur. yaratılış itibariyle zaten çekiciyiz birbirimize göre. çünkü yasa böyle çünkü genlerimizde bu dürtüler zaten var, çukur, boşluk bahane.
oda olmayıversin zahmet olmazsa.

(bkz: her kuşu hallettik leyleğe gözü diktik)
bir bayanı güzel çekici kılar.
bir erkek olarak sahip olduğumdur. 9 sayfa entry girilecek bi hede değildir bence.
bende de olan bir meret. ne işe yarıyor ki bu? yenir mi?

edit: erkeğim ha