bugün

pre-ces'de innovation ödülü almış beko piano line lcd tv, wired'daki elemanları şaşırtmış. "beklenenden çok iyi" diyorlar.

http://blog.wired.com/gad...8/01/pre-ces-innovat.html

arçelik'ten arçelink diye bahsetmişler.
Gercekten bir dunya markası .
http://img162.imageshack.us/img162/568/bekoll7.jpg
beşiktaş ın uzun süre sponsorluğunu yapmış beyaz eşya markası.
ergenokoncuların bir dönem sabotajla yangın çıkardığı iddia edilen beyaz ve elektronik fabrikası.
--spoiler--
Arçelik tarafından yapılan açıklamaya göre, Beko Elektronik A.Ş. nin alba ile ortaklaşa aldıkları grundig elektronik şirketinde, Aralık 2007'de yüzde 50 Alba hissesini de satın almasıyla başlayan süreçte, Grundig Multimedia B.V. ve Grundig markasının tek sahibi olmasının ardından ticari ünvanını, Grundig Elektronik A.Ş. olarak değiştirmiştir.
--spoiler--
ekonomi

(bkz: Grundig)
amblemini ne zaman ingiltere'de bir maç seyrederken görsem aklıma bu firmanın gerçekten türk markası olup olmadığı gelir? aslında düşününce haklı hissediyorum kendimi ne zaman biz avrupada şöyleyiz böyleyiz desek avrupada adımızı bilen çıkmaz ama bu adamlar her maça istisnasız reklam veriyorlar ya. yani avrupalılar tanımıyor olsa bile zorla tanıtıyorlar kendilerini.

bir de şunu söylemek istiyorum: beşiktaş'ın sponsoru olduğu günleri ne kadar özlüyorum!!! ahh ahh!!!
büyük başkan(!) yıldo'nun formalardan kazıdığı ancak gönüllerden kazıyamadığı en güzel göğüs reklamı.

beko formalardan kazındıktan sonra, forma satışları beklenenin çok altında kalmıştır.

yıldo'nun başarısızlığı, bu firmanın reklamının siyah beyazlı formadan kazındığı gün başlar.
23 agustos 2008 liverpool middlesbrough maci'nda saha kenarındaki reklam panolarını neredeyse tek başına işgal etmiş dünya markası.
jingle ı çok başarılı olan firmadır zaten ödülalmıştı yanlış hatırlamıyosam.
"o oo bekkoo"
her reklaminda kendisine "bir dünya markasi" dedirten elektronik beyaz esya markasi.
berkay isimli arkadaşlara takılan lakap.*
lisede adı bekir olan gayet göbekli öğretmenimize bir arkadaşımızın taktığı lakap. beko bir göbek markası.
daha çok küçükken o süper olmasa da sempatik beşiktaş kalecisi bako ile çok karıştırmışlığım vardır bu beyaz eşya markasını. babama derdim ''bako'nun adını formasının önüne yazmışlar.'' deyu. hey gidi çocukluk hey...
isimi berkay olanlara konulan lakap.
(bkz: beni tanıdılar sen kaç)
ingiltere premier liginde forma reklami vererek bizi gururlandiran koc grubu markasi.
toprak kazmaya;genelde yeraltı kablo hat yollarını,arkları kazmaya yarayan paletli ve paletsiz makina.
kalitesine güvenip alabileceğim,elektronik ev eşyası üreticisi.
90'lı yıllarda üretilen televizyonları pek dayanaklıdır efendim.diğer dayanaklı tv üreten türk firması ise (bkz: vestel)
alman basketbol ligine sponsor olmuş marka.

(bkz: beko basketball 1 liga)
şikayetim var tarzı marka ve ürün şikayet sitelerinde,

şikayet rekoru kıran bir markadır.
türk ürünlerine dair önyargıları yıkmak için avrupa'da çok ciddi çalışmaları bulunan kurum.

basketbol şampiyonasına sponsor olmalarıyla ayrıca güzel bir iş yapmışlardır.
Arçelik'le aynı marka olmasına rağmen, Arçelik'in içindeki ç harfinden yurtdışına ihraç yapamaması sebebiyle ihraç ettiği aletlere Beko adı verilmiş; üstüne de dünya markası imajı geçirilmiştir, servis sıkıntısı olmasa da, Arçelik'in ürünleri bir kıl öndedir.
sinema tarihinin beni en gıcık eden karakteridir.
yav aşıkları mezarlarında bile rahat bırakmıyor.
beni çok irite eden bu beko'yu yakalasam ağzını burnunu dağıtacam yeminle.
Dünya markasıdır,
Beko TVnin içini açarsanız bir tarafı samsun bir tarafı panasonic tir.
http://uludagbesiktas.blo...luk-meselesi-ve-beko.html

vakti zamanında beşiktaş'a vermediğini şimdi peşkeş çekiyor.