bugün

görsel
Vergi rekortmenliğine kafadan talibim
(bkz: eşeğin aklına karpuz kabuğu düşürmek)
Meclis tarihimizde tam altı kez güncellenerek teklif edilen “Bekarlık Vergisi", bir şekilde kendisine vergi dünyası içinde yer bulmayı başarmış.

https://ceviiz.com/tarih/bekarlik-vergisi
Osmanlı'da olan durum. Hem bekarlık hem gerdek vergisi vardı.

Kpss bilgilerinden.
Şu ekonomik dar boğazda ilaç gibi gelecek vergi. Onu da çıkartın anasını satayım! Zaten giren çıkmıyor bize. Neyse en azından 45 yaşından sonra alınmayacak. 45'e bir şey kalmadı.
hayatımda duyduğum en gereksiz vergi.

mont vergisi koy daha iyi, ya da saat vergisi. bunlara sahip olan vergi versin mesela. bekarlık vergisi de neymiş.
Bay receb'in evlilik ile ilgili açıklamalarından sonra beklediğim vergidir. Loading...
Erkeklerden %8, kızlardan %18 oranında alınmalıdır.
Yok artık dedirtmiştir.
Osmanlının çöküş dönemini çağrıştıran bir döneme denk geldik galiba. Vakit kaybetmeden müsait bir yerde bir mezar bulup girsek bari.
vergisi neyse veririz amk.
Belkide yolda, Çok yakında gelirse şaşma. Para lazım para.
Yeni Evlilerden de alınabilir. 6 yılda muaf olursun. 1 yıllık evli erkek %25, 2 yıllık evli %20, 3 yıllık %15, 4 yıllık %10, 5 yıllık %5, 6 yıllık %0.
Kredi çeker yine öderim amk.
Evlenmişim evlenmemişim size ne? Size giren çıkan mı var?
(bkz: evlilikte paraya takılanlar)
kısaca ept.
Daha ne kadar saçmalık duyacağız?
Evlenene çocuk yap.
Evlenmeyen para versin.
iyice Deli Dumrul'a bağladık anasını satayım.
(bkz: şaka heralde)
(bkz: git bi yüzünü yıka gel)
bekarlığın Sultanlığına da göz diktiler.
Vergi vermeye karşı bir birey olduğumdan dolayı bu konuda şüphelerim vardı ve öngörülü davranıp geçen yıl evlenmiştim.
Benim sayemde hanım da vergi ödemiyor mesela 2 kişi kurtulduk.
Bence sözlükteki 30+ arkadaşlar anlaşmalı evlilikler düşünsünler.
Oley
(bkz: istifa)
bi düşün sen.
görsel
görsel
zırnık vermem kimse kusura bakmasın evlenmiyorum da. Çünkü hayatımı paylaşabileceğim doğru kişiyi bulamadım.

En fazla e-devlete borç yazarsınız (bkz: Gss)'de olduğu gibi. Gss'yide ödemiyorum neden ödemiyorum;
5 yılda bir diş için işimiz düşüyor hem para ödediğimiz halde hem elinize dişi veriyorlar. Sözde bir kanal yapacak devlet hastanesi kanal yaptıktan 3 ay sonra lezyon oluşuyor. Özele gidiyorsunuz dişin kurtarılma ihtimali kalmıyor ne kadara patlıyor implantla 4000 lira. Bundan sonra işim düşünce devlete gitmiyorum istediğiniz kadar borç yazabilirsiniz alabilen gelsin alsın.
kredi çeker veririm. evlilik uzak olsun.
milletin evlenmesine, doğurmasına ancak diktatörler karışır.
bunu yapan son diktatör de çavuşesku'ydu.
yaptırdığı lüks sarayının önünde kurşuna dizilerek itlaf edildi.

(bkz: çavuşesku nun nüfus kontrolü ve üreme politikası/#42700261)