bugün

evet efendim.
en çok izlenen dizilerin başında gelen behzat ç. isimli karakterin soyadının ne olduğu merak içerisindedir.
tahmin yürütmek gerekir.
behzat çubukçu.*
(bkz: nimet ç)
(bkz: behzat che)
(bkz: #11254952)
behzat çüs.
o kadar bipli lafını duyunca kendisine diyesim geliyor.
behzat çekoslavakyalılaştıramadıklarımızdanmısınız.
(bkz: çulsuz)
ismi osman olaydı pek de hayırlı olmazdı heral.
(bkz: o ç)
çözer olmaması gereken soyadı.
behzat çözer.

edit: şimdi dikkat ettim de futbolcu ismi gibi olmuş. 10 numara behzat çözer.

edit2: aslında daha kısa bir soyadı olması muhtemel. amirimin masasındaki behzat ç. yazan yerdeki gençleribirliği anahtarlığı, özer kısmını kapatamayacak kadar küçük.
(bkz: çin)
(bkz: çaba)
(bkz: çürük)
(bkz: çaylak)
(bkz: çekosya)
(bkz: çoktatın)
(bkz: çeklentin)
(bkz: çakırtılar)
çözer olma ihtimali yüksek fakat bu bağlantının nereye varıcağını hiç kestiremedim şuan, du bakalım.
çömlek, uygun olur.
Yanlış hatırlamıyorsam dizinin senaristi ve karakterin yaratıcısı "che" nin kısatlması olarak "ç" yi koyduğunu söylemişti.
(bkz: çük)
(bkz: çözer)
behzat çekosyavakyalılaştıramadıklarımızdan
bizi hiç ilgilendirmez. adam gelip sizin soyadınızı soruyo mu?

tamam sakinim, dağılabiliriz.
(bkz: çüker)
(bkz: behzat çayan)
behzat çökelek.
behzat çansatanoğulları.
hal ve hareketlerinden çıkarılacak yegane sonuç.

(bkz: çerkez)
behzat çektirgit

(bkz: çektir git)
Çözerdir.Behzat Çözer..
Ercüment ile tesadüf eseri,sadece bir yumruk nedeni ile karşılaşmamışlardır.Ercüment,Behzat ile Şevket'in hiç bilmedikleri kardeşidir.Yıllardır saklı kalmıştır.Babaları annelerinden saklamıştır ve Ercüment'i hiç istememiştir.
Ercüment ezik ve pasif bir çocukluk geçirir,ilk gençlik yıllarından sonra da izini kaybettirir.
Ömrü Behzat ve Şevket'e karşı büyüttüğü nefretle geçer ve sonrasında kardeşlerini takip edip bulur.
Tek amacı, hayatlarını alt üst edip,yalnız çocukluğunun hesabını sormaktır.Bu yüzden 'saygı' takıntıdır Ercüment'te.
Kimseden saygı görmemiştir çocukluğunda ve büyüdüğünde buna tahammül edemez O'na saygı duymayanları tek tek öldürür.
Şule ile daha önceden tanışmışlardır ve Şule'de Ercüment'in amcası olduğunu bilmektedir.Ortak düşmanları Behzat'a karşı plan yaparlar.Şule Berna'yı öldürecek ve amcası Erccüment'de O'nu koruyup kollayacaktır....