bugün

Genellikle çişimi içmem

görsel

Şaka yapıyorum elbette içerim
trt hd de programını izlediğim ilginç adam. ama programın olay akışına göre kurgulandığını öğrendiğimde biraz üzülmüştüm.
inanılmaz kurtuluş dizisi ile kendinden bahsettirmeye başlayan britanyalı maceraperest. Ayrıca ingiliz özel havacılık kuvvetlerine 3 yıl hizmet etmiştir.
ultimate survivor programının sunucusudur. ingiliz hava kuvvetlerinde paraşütçü olarak görev yapmıştır. acil durumlarda neler yapilabilecegini, nasıl hayatta kalınacağını gösterir. ayrıca her boku yemesiyle unludur. solucandan tırtıla, tarantuladan sümüklü bocege herseyi yer. ama isin gerçeği su ki olaganustu bir durumda veya aclik , susuzluk, kıtlıkta bir tek bu herif hayatta kalır. gerçekten deneyimli birisidir kendisi.
Trt hd kanalında "man vs wild" adı altında programları yayınlanmaktadır. 12, 12.30 saatlerinde çıkıyor.
discovery'nin yarattığı eski askerdir.
yemediği Bok kalmamıştır, bir bölümde onu da yemiştir.
bu adamla vedat milor aynı adaya düşerlerse , vedat bey yemek beğenmeyeceği için açlıktan ölür. bu adam da vedat milor u afiyetle yer.
Yarışmadan önce diyolar zaten sizd gösterebilmek için bazı olayları kurguladik ve ayıya yardım edecek bi ekibimiz hazirda bekliyor diye. Onun dışında bu adam cidden mutlu mu diye düşündüren programdır dünyayı gezdi ama en kötü yerlerini.
az önce TRT hd de pantolonu ile balık tutmaya çalışan adam.arkadaşından öğrenmiş.
Kolpa adam.

https://youtu.be/3UpSlpvb1is
issiz adaya düşülürse alinacak uç şeyden biri.
Geçen, topladığı bi kaç kişi ile türü korumada olan bi timsahı yediler. Yaptıkları açıklama ise bize böyle birşey söylenmedi oldu.
Bir macerasında ayının bokunu bile yemiş olan,efsane asker,izci,televizyoncu vs.
bence gerçek survivor bu adam..
yurt yillarimda bolca izlerdim. degisik bi adam. odada arkadaslarla acayip eglenirdik.
Hayatta kalma ve acil durum programları çeken saygı duyulası insan.
saygı duyulması gereken maceraperest
türkiye de çekim yaptığı yerin 1 km etrafı otellerle doludur,
hayal kırıklığı yaratmıştır.
Ağaçtaki iri kurtçuktan tutta kurbağaya kadar tüm sürüngen ve amfibileri yiyebilen her türlü koşulda hayatta kalabilen nadir insanlardan biridir.
Yediği şeyler açısından sonsuz saygı duyduğum insan. Çölde kaldığı bir bölüm vardı ki mutlaka izlenmesi gerek. En iğrençlerinden biri o bölümdü bence. Ama çok da iyiydi. insan olduğundan şüphe duyduğum bir kişilik. Bence mutlaka izleyin...
trt belgeselde izlediğim insan doğaya karşı programının kahramanıdır. eski askerdir. doğada neler yapılabileceğini en iyi gösteren programın sunucusudur. şiddetle tavsiye ettiğim programlar çekmektedir.
susuz kaldığında idrarını içen insandır.

bkz: http://www.youtube.com/watch?v=4U_xmfSwYSw
bu abiyi koy mars' a, oksijeni olmadığı halde bir hafta yaşar. nasıl olsa yiyecek birşey bulur. susuzluğunu giderecek içeceği zaten kendisinde mevcut. keşif robotlarından da kendine sığınak yapar. böyle bir delikanlı adam vesselam.
hani derler ya ıssız bi adaya düşseniz yanınıza ne alırsınız diye. hah işte ben sadece bu adamı alırım arkadaşım, kendine de bana da krallar gibi bakar. *
en son izlediğimde tarantula yiyen adam. bir de tadı hiç fena değil dedi.

çok karizmatik buluyorum ayrıca..
ayi bokunun icinden sindirilmemis elma, armut cikarip yemiştir.