bugün

halkın büyük bölümünün söylerken gururla dolmasına vesile olan sözdür. bir başbakan düşünün ki türkiye'nin dışarıda itibarını artırsın, bir başbakan düşününün ki ülkesine 10 senede çağ atlatsın, bir başbakan düşünün ki halkını müreffeh bir seviyeye getirmek için gecesini gündüzüne katsın. bir dünya lideri resmen. seviyoruz seni başbakanım. evet.
trollükte sınır tanımayanların ve koyun sürüsü olmaktan vazgeçmeyenlerin söylediği laftır.
şerit değiştirmekte olan birey söylemi.

(bkz: adım adım ibnelik)
çağlayan adliyesi önündeki eylemde hukukçularımızın yerlerde sürüklendiği görüntülerde araya sızmış bir genç kızcağız vardı. şal ile örttüğü yıkanmış beyni ile 'tayyip bu ülkeye özgürlük getirdi' diye yırtınıyordu. o söylemiş olabilir bu sözü?!

üzülünesi!
lutfen onu da alip baska bir dunyaya gitsen zaten kuresel isinma, cevre kirliligi vs. bari siz gidin amk.
gece gece güldürmüştür.
akp'lilerin bile söylemediği, sadece akp'nin anlaştığı reklam ajansının paralı askerlerini sıçtığı slogandır. gerçek bir sıçmıktır. her şey değişir, değişmezse de değiştirilir.
Bu ülkede 1938'den 2002'ye kadar iktirda kalan hükümet ortalaması 1.5 yıldır. Bilmem anlatabildim mi.
Meeeeeeeee meeeeeeeee. Ugrasmayin onlar anlamaz yazdiklarinizi.
beyni okuldaki kemalist kitaplarla yıkanmamış her insanın söyleyeceği cümle.

nasıl öğretmişlerdi?

-kim jong il ölmedi yüreğimde yaşıyor.

http://galeri.uludagsozlu...alara-de%C4%9Fi%C5%9Fmem/
başbakanını da al git denilesidir.
başbakan larını atatürk ile kıyaslayacak kadar uçuk kafalı insanların söyleyebileceği sözlerdir.
peki ya;

(bkz: bi biskrem versem)?
çok iddialı bir söz de şöyle bir durum var zaten rahat olunuz kimse de malum şahsı alıp dünyaları bahşetmez size.
(bkz: seviyorsan git konuş bence)
düşünebilen hiç bir canlıdan duyulamayacak olan cümle.
aklı başında her bireyin kuracağı cümledir. evet.
(bkz: akp nin islam düşmanlığına örnekler)
Tartışılır.
al başbakanını eve götür, orda kalsın. bizde kurtulalım.
zaten başka düşünmek akla zarardır.. her türk vatandaşı böyle düşünmeli..
turşusunu kurun bozulmasın.
böyle düşünen günaha girer. öbür dünyada seni başbakanın mı kurtaracak şimbilli? ulan zaten kaç dünya var?*