bugün

Evet brolar bekliyorum. Dertliyim. Çaresizim.
Yanınızda bolca 50 kuruş bulundurun.
felsefe,tarih,siyasal konularında bolca kitap oku kültür seviyesi olarak güzide yerleskemizin insanlarindan geri kalma.
şimdi arkadaşlar dalga geçecek tabiki ama istanbul' un en hızlı gelişen, kiraları en düşük, ulaşımı en iyi, acayip hareketli bir yerine taşınacak kişidir. tabi anlayana.

kabataş-bağcılar tramvay hattının başlangıcı

kirazlı istasyonu ile başlayan ve yenikapıya bağlanan metronun ikinci durağı

8 ay sonra yapımı tamamlanacak olan metro ile de bakırköy' e 10 dakikada bağlanacak olan ilçe. isteyen 10 dakika' da bakırköy sahilde olabilecek.

adı çıkmış olabilir ama belediyesi dehşet çalışıyor ve çok hızlı gelişiyor. insan profili de istanbul' un yüzde 90' nı ile aynı.

güya kürt ve suriye ağırlıklıymış gibi lanse edilir aslında ama akp seçmeninin yoğun olarak yaşadığı bir yerdir.

zamanında buradan 3 kuruşa yer olanlar şuanda burada köşeyi dönmüş durumdalar.

cahil cahil dalga geçerken bunlar da aklınızda kalsın.

edit: bahçelievler' de oturuyorum. adamların ilçesinini gelişmesi sebebiyle yıllardır 1 arpa boyu ilerleme sağlaamayan bahçelievler bile onlara komşu olması sebebiyle bundan faydalanıyor.
güneşli'ye taşın ve sebebini sorma.
burası Bağcılar Welcome to Cehennem.
Saclarini yanlardan aldir tepeler kalsin. Derdim cohtur biremin cumlesini sokakta gezerken icinden surekli soyle, yuzun uygun hali alacaktir. Ortantasyon surecin 3 ay devam ettikten sonra, istedigin gibi takilabilirsin.
bağcıları siktir et, can sağlığın için en iyisi köyüne geri dön.
taşınma eğer zorundaysan onlar gibi giyinmeyi unutma, eşofman renkli çakma ayakkabı şapka ve tesbih eğer giyinmezsen zamanla istemsiz olarak giyinmeye başlarsın tecrübe olarak, evlenmeden önce eşim orada oturuyordu 3 yıl oraaya gidip geldim yavaş yavaş benzemeye başlamıştım neyse ki uzaklaştım oradan artık *
Bol bol çikolata ye. Serotonine ihtiyacın olacak.
Tavsiye değilde, tâziye daha uygun gibi.
modifiye edilmiş bir tofaş edinilmesi tavsiyesidir. akşamları evden fazlaca dışarıya çıkmazsan sıkıntı yaşamazsın.

görsel
ilk tavsiye taşınmamasıdır ancak oldu ki taşındı köşebaşı,bass ve mevzu kavramlarına alışması gerekmektedir.
Tırrekkent gururla sunar...
Yüzyıl mahallesi en güzeli her yere Ulaşım var. Seneye metro da bitiyor. Otobüs desen dolu var.
Araban varsa sat, park yeri bulacağım diye aklını kaybedersin, park yeri bulursun gece o. Çocuğunun biri sürter kaçar. Çocuğun varsa uzak dur. Ben şahsen o çevrede cocuk yetiştirmem, biraz fazla para ver başakşehir'e falan git.
taşınmayın bosverin evsiz kalın daha iyi net bir sene yaşadım kürt suriyeli serseri it kopuk ne kadar orospu cocuğu varsa burada.