bugün

Bu kuaförler tam birer yavşak. Beğendikleri hatunun saçını uzata uzata keser, muhabbeti ilerletmeye çalışır, hatta numarasını bile alır. Kanmayın kızlar!
saçları uzun bir erkekseniz lan bu bizim berberlerde kasap amına koyayım, bari şu tanıdık kadın kuaförüne söyleyeyim de uygun olduğu bir zamanda şu saçı bir şekle soksun kırıklarını alsın falan diye düşünüp gidilmemesi gereken yerlerdir zira saçınızı kasaptan beter doğrayacaktır.
Kadınların saçlarının rengini değiştireceğim diye değişen tırnak renkleri için üzülürüm hep. Kadın olanlar ojeyle kamuflaj yaparlar da erkek olanlarda fena.
bayanlar yani bizler için iyi ki varlar.
Dedikodunun hasının döndüğü yerdir.
asla tarif ettiğin boyda kesemeyen kişilerdir. 5 cm dersin hizasını gösterirsin ama buna rağmen o gider kısacık yapar saçlarını ve büyük bir pişmanlıkla kalkarsın o koltuktan.
Oturduğum mekanın tam karşısında bir tane olandır.
Büyükçe bir yer, her tarafta aynalar kadınlar filan,saçlarında muşamba filan var terasta da en az yirmi kadın sigara içiyor sanırım sıra bekliyorlar. Kuaförlerin hepsi erkek ama gayet erkeksi hareketleri var amk hiç de öyle filmlerdeki gibi değil.

Kuaförün karşısından bildirdim efendim, iyi akşamlar.
(bkz: kim kesti bu saçı)

bunu söylemeyeni dövüyorlar.
arkadaşıma sen ne anlarsın lan kuaförlükten demiştim bundan 5-6 ay önce. şimdi kendisind yeni bir kariyer yeni bir çevre yeni bir hayat yapmış.

la bu şans hep millette mi anasını satayım.
bayan değil kadın kuaförüdür.

kadına bayan diyen k*rttür.
k*rt olduğumu öğrendiğim başlık.
Etiler'de bi bayan kuaförü tabelası gördüm şimdi bıyık 20 tl yazıyo. Kaş bile 50 tl bıyığı direkt makineye vuruyo galiba.
eskilerden model olarak ajda pekkan sarısı, seren serengil kesimi olurmuş. ne olursa olsun kuaförlük mesleği zor, kadınların değişken zevklerini yönetmek ciddi bir iş .
bayan değil kadın...