bugün

bardaki seks avı sekansı esnasında uzun müddet tavandaki bir noktayı kestikten sonra dans pistindeki kıvrak bel hareketleri ile cezbedip birkaç shot tekila ile iyice yumuşatıp taksiyle eve atılan kızı zaman sonra çorum'da mütevazı bir evde yaşayan anne babaya gelin diye getirmektir. illa ki yolda öğütlenip, öğretmek gerekir. senin seksi cazibenin ve kıvrımlı vücut hatlarının o evde hükmü yok. çorumlu ana kızı baştan aşağı süzerek oğlunun yanına yakışıp yakışmayacağını düşünür. elini uzatır ve öpersin bar kızı. ama bunca yıldan sonra bu kadar kutsal, bu kadar içten ve bu kadar toprak kokan bir el öperken ağlarsın bar kızı.

makyajın akar.
(bkz: senin bu yaptığını çorumlu bile yapmaz)
Genel evden almaktan hallice.
soranlara daima arkadaş ortamında tanıştık derler. arkadaş ortamları da how i met your mother setiyse demek. pis yalançılar.
Üzünçlü hikayeler içerir.
"bir bar tuvaletinden aldatır ve ayrılır"

mutlu son.
Çorumdaki eli öptürülen anne ile daha önce barda tanışmış olması muhtemeldir. Anne çorum havasından çıkıp leblebiyi atıp headbang yaparsa erkek için şaşırtıcıdır.
(bkz: ne bekliyordun) hadi o kız veriyo diyelim sende alıyorsun. kız ve erkek arasında hic bir fark yoktur. zaten hepsi bu sekil evlenir. gayet normal olan evlilik. zaten ben eglenim su kızlarla sonra gidim bir el değmemiş bulim yalanına düşmesin kimse.
yazar burda içkiyi fazla kaçırmanın zararlarından bahsetmiş.

senin yaptığını çorumlu bile yapmaz sözünü siker atar
Kızın evden kaçmasına sebep olabilecek bir durumdur.
talihin gerçek bir cilvesidir.

(bkz: ben bu kıza çakarım denilen kızla evlenmek)