bugün

Balık karın doyurmaz meze gibi bişeydir o, hor olur balık yiyip doydum diyen insan da şerefsizdir.

Edit:ya bugün teyzem hamsi yaptı doydum tabiki çok şükür de, annem hep böyle derdi o aklıma geldi şerefiz demez tabi o, kırmızı et varken balık ne be der.
Edit2:eksilesenize hadi yhaaa.. Devam edin şerefizler puhahha.

Edit3:yuppiiii hunharca eksileniyorum.
balık yememiş bünye beyanatı. b12.
balina beyanatıdır. ehehe şüşko musunuz acaba!
köylü beyânı. aynen katılıyorum başkan. sen de ben de çarıklıyız. balık bizim neyimize. bu entriyi de gabar'dan yazıyorum.
(bkz: bu ne anlatıyor lan diye düşünülen anlar)
dardanel ton pidesiyle beslenen serefsiz beyani.
Bu yastan sonra serefsizlikle de yaftalandik iyi mi... halbuki geçen gun arkadasimin evinde balikla ne de guzel doymuştum.
Hayat tuhaf.
ilginç bir genelleme yapmış yazar arkadaş. amacına ulaşmış yeterince ilgi çekmiş aferin sana. öyle zannediyorum ki bu da ayrı bir insanlık suçudur.
balık kültürünün dışında kalmış insan söylemidir . norvecliler akşam yemeklerını şarapla soslanmış somonla yaparlar.(genel olarak) eskımolar hayatlarını balıkcılıkla gecırır, balıkların etlerını kurutur yazın geyık avlarlar. cinlilerin ve japonların menusunun %90 ı denız mamullerınden oluşur.

eğer ekmeği ciğnemesini bilmiyorsan gidip fırına boşuna ekmek almana gerek yok ve lakın öğrenmek istiyorsanda buğday tarlasına sövmemek gerekir kardeşim.
Norvecli bir.aileyle yemek yedik sarap.soslu somon yoktu insanlari yanlis bilgilendirmeyin.
Ahahah harbi köylü ve eziğim halbuki karadenizliyim.
doymayalım, ne olacak ki? illa doymak mı lazım? ben seninle açlığa da varım balık!
yanında ekmek ye gardasim.
balık baştan kokar o zaman.
Şerefsiz değil de ne bileyim azcık kötü bence. Ya sonuçta bir tavuk, koyun, inek değil. Minicik balık sonuçta. Yemeseniz ne var. Ben balıkları beslemeyi seviyorum diye yerken bazen (kırk yılda bir) onlara ihanet ediyormuş gibi hissediyorum.Yemiyorum bile diyebilirim. Zorda kalmadıkça yemem. Zaten hafızaları bile yok. Bugün kalk bir filin annesini öldür mesela. O kin tutar sana haklı olarak. Ezer seni falan. Balık öyle mi? Yavrum ya salak salak bakar öyle. Yemeyin balıkları, rica ediyorum.
Şerefle doyan balıksızdır.