bugün

Yok kardeşim viski ile anlaşamıyorum ben, ne jack ne labeller ne de bu, bir Chivas kaldı. O naneyi de yerim yakında.

Ulan içemiyorum bile bardağın yarısına bundan diğer yarısına kola doldurdum gene içemiyorum. Cin olaydı cin, cin iyi.
güzeldir. jack daniels yerine tercih edilebilir. hem daha ucuz hem daha güzel. jack danielste bulunan dandik bayram çikolatasının sulandırılmış aroması yok.
Buldum. Peynir yiyin anasını satayım. Bulabildiğiniz en tuzlu peyniri yiyin. Tadını ağzınızdan alması 5 saniye sürüyor.
Sarhoş olmazsanız efsane bir baş ağrısı veren içki. Vay arkadaş bir bardak içtim nerdeyse hani etki?
Yine doldurduk bir bardak, tanrı affetsin.
Fakir viskisi. Evet.
Oytuncuğum para verip almış olsam bunu mu alırım? En kötü red label falan alırım. Ben alsam viski almam cin alırım.
Hediye geldi, millet ucuz hediye getiriyor ben ne yapayım? Gerçi anasını satayım 1 litrelik ballantine s yerine 70 lik Chivas falan eder herhalde. Neden olan getirmemişler merak ediyorum.
Bugün bir bardak daha içersem şişenin %25 ini içmiş olacağım.

insan olan içmez bunu.
jack ve yürüyen johnnie kardeşimize alternatif olarak içiyordum. fiyatına göre normal lezzette bir viski. winston light ile güzel gider.
Kafası gayet güzel olan viski.
duty free şubat fiyatları 12 euro, nisan fiyatları indirimli 18 euro olan viskiler.

yağ gibi akıyor mübarek sek içiniz efenim.
yani pek de iyi olmayan viski. aylarca kıbrıs'ta kaldım, orada kimse içmiyordu mesela. hatta içenlere de şaşıranlar oluyordu. chivas varken, jack varken neden bu diye.. tabi türkiye'de fiyatlar pahalı orada daha ucuz olduğundan da böyle bir durum ortaya çıkmış olabilir.
Bugünde böyle olsun azizim.
içimi güzelmiş lan bunun... smoot.
sevdim.