bugün

güzel bir davranıştır fakat ben utanmadığım şeyden gurur duyarım. fark ettiğim şey ise bakire olmayan kadınlar genellikle bu durumu ailelerinden gizler. utanmıyorsan neden söylemiyorsun? merak uyandırıcı.
Orta doğu ülkesi kadınına yakışır bir davranış. Türkiye'nin avrupa bölümünde bekaret sorulmaz bile.
Bakir olmayan bir erkek olarak ben bile utanacağım sizin bu cins ayrımcılığınız yüzünden o da utanabilir tabi, ama utanmaması lazım artık sanırım.
eğer kişi hatalı olduğunu düşünüyorsa utanılmaması gerek efendim. en önemlisi kişinin kalbidir.
bakir olmamaktan utanmamakla eşdeğerdir. bakire olmamak utanılacak birşey değildir.
Orospuyum demenin başka bir yoludur.
evli kadınları da kapsar. hiçbir evli kadın bakire olmamaktan utanmaz. bakireyse utanır hatta.
Ar, haya şişe sinin taşa çalımıdır. O utanmada ailesi ve ilerde cocuklari duyunca utanacaklardir. Ne yapmak lazım. Bekareti ve iffeti onceleyen ahlak degerlerini; dolayısıyla dini inkar edip yok etmek gerek! Yanılıyor muyum kiz kilikli kadin lar? Birde kızım diye ortalıkta gezenler.