bugün

tercih meselesidir. yadırgamak. hor görmek doğru değildir. bu ülkede pavyondan kadın çıkartıp evlenen erkeklerde var, niye yadırgayayım. adam gerçeği biliyorsa sorun yok. ama kandırılmışsa o zaman hoş değil.
Patlak karı diye bir ifade kullandığı için zaten boş beyinlidir. Patlak beyinli bir insan olduğu için sorun yoktur.
olsa olsa ilahiyat fakultesinde falan doc dr olabileceğini düşündüğüm şahsiyetin açabileceği başlıktır. Yok ilahiyat mezunlarına çok büyük hakaret olur bu. Dağdan gelmiştir ya da babası insan değildir, başka birşeydir. orada bayan falan görmediği için bakirdir.

edit: imla.
çatlak patlak
yusyuvarlak
kremali börek
sutlu çörek
çek dostum çek
arabani yoldan çek
çek çek amca
burnu kanca
al sana bir tabanca
tabancanin yarisi
osman beyin karisi
mahallenin kapisi
bes bes bes numara
on on on numara
michael jackson madonna
bir numara gir çuvala
salla salla vur duvara.
1 gece sürer o evlilik karının hava kaçırdığını anlayınca boşar onu.
geniş insandır. kız kardeşinin anlattığı cinsel deneyimi dinleyip tebrik edeni var lan. korkun oğlum kıyamet günü yakındır. an ve an yaklaştı.
insanlar bina yapmakta birbiri ile yarışıyor. savaşlar çoğaldı. zina meşru oldu. bir yobaz olarak siz geniş çağdaşlara acıyorum. nasıl yetiştirdi, nerde yetiştirdi lan sizi aileleriniz. 2000 yıllık kültürü 10 yılda sikip attınız. unuttunuz o dedeleri, ninelerinizi. sakın bizim şanlı bir tarihimiz varmış demeyin sizin hakkınız yok lan. o fatih o kanuni rahat uyumuyor mezarında. allah'ın emir ve yasakları size arkdaşınızdan verilen bir nasihat galiba. kime ne anlatıyorum ki ben bir paçoz yobaz, siz çağdaş, zeki, uygar insanlar.
doğrudur. sen bilmem kaç sene bekle karşındaki insanı, belkide de ne zorluklarla bul onu, o senden önce neler neler yapsın ohooo.

aynı durum iki cins için de geçerlidir.

evet geri kafalıyım, mutluyum.

eksileyenlere edit: bir bayanın ilk seviştiği erkek değilseniz, son erkek de olmazsınız.
patlak beyinle entry giren yazarla arasında yedi fark vardır.
anasının ve bacısının hem amı, hem götü patlak insanımsıların tuhaf bulup kınadığı erkektir.
olaya bir zar gözüyle bakmamış duygularının peşinden gitmiş erkektir.
karısının üstünden geçen esmer, kaslı, raybanlı, basketbol şortlu, kirli sakal üç numara saç hafif göbekli erkeklerin kahkahalarını, s.klerini ovuştururken gözüken çürük dişlerini düşünmeyen midesi geniş erkektir. kim bilir kanepe başlarında ne punduna getirdiler o hatunu.
Kendi tecrübesizliğini tecrübeli kadınla örtbas etmeye çalışan erkek.
deneyimli karı alıp, hazın doruklarına ulaşacak erkektir.
ne acıdır elalemin saatlerce içine girip çıktığı kadınla evlenmek.
(bkz: patlak karıyı kakalamak)
beynini aldırmış insanların düşünebileceği ve garip karşılayabileceği olaydır. şaşırmıyoruz.
bakire kızla patlak kız ayrımı yapmayan,helal olsun sana yı hak eden erkektir.
artık abazalık canına tak etmiş erkektir. patlak olması değil kadın olması hatta canlı olması bile yeterli olabilir onun için.
yarraktır afedersin. hayatımı birleştireceğim kadın bana kızlığını vermiyorsa, siktirsin gitsindir.
(bkz: böyle başlığa böyle entry)
bakire kıza genelevle pek haşır neşir biz ler nikah kıyınca ne oluyo .
kadını karı olarak gören bir zihniyetin yapamayacağı harekettir. zira kadını kadın olarak gören adam, ona saygı duyduğu için geçmişine takılmayacaktır.
eski türk filmlerine konu olmuştur, ya orhan ya da ferdi babalardan biriydi yanlış hatırlamıyorsam; pavyondan patlak kadını (karı demiyorum, bayan zaten yasak) alıp deniz kıyısında balıkçı klübesine götürüp geçmişi unutup mutlu mesut yaşamışlardı ki pavyondaki kadının dostu gelene kadar ve ondan sonra olaylar olaylar.
henüz geç kalmamış erkekdir zararın neresinden dönerse kardır evlenmeden atıp nikahı kurtulabilecek erkekdir patlamış mal alınmaz.
karı nedir ya öncelikle zihniyetini değiştirmelidir.
bırakın artık herkesi, bırakın zulüm etmeyi, bırakın artık, kişilerin mutluluğunu kıskanmaktan vazgeçin, madem şu yalan dünyaya gelmişiz, bırakın artık bu işleri, gülsünler doya doya, diye denilmesi gerekir efenim....
not:oğlum size ne ne ya onlardan, milletin derdi seni mi gerdi?...
(bkz: namusu bacak arasında aramak)