bugün

karid inanırın "atom fiziği de profesörlük de yerin dibine batsın. bundan sonra başka bi adam olacam. ama öğreneceğim. kumarbazlığı, itliği hergeleliği" deerken ki isyanın aynısıdır..

"sözlük yerine dibine batsın. bundan sonra başka bir yazar olacam. ama öğreneceğim. trollüğü" diyorum.

edit.. karid değil, kadir olacak o.
Adam gibi yazınca pek siklenmedim bi de şansımı öyle deneyeyim bakarsın kız falan düşürürüm demenin farklı yolu.
kendini kasma boşver kendin ol denilecek durumdur. herşey olacağına varır.
buyrun giriş buradan.

(bkz: troll olacaklara tavsiyeler)
Çoğu yazarın çaylaklık öncesi son sözleridir.
çaylak yemiş yazarların klavyesinden çıkan sözlerdir. aynını bir derdim var da moderasyona söylemiştim geçen 2-3 gün içerisinde. bir şahsa hakaret ettiğin zaman çaylak yiyorsun fakat toplumun bir kesimine sövüp saydığın zaman aşağıladığın zaman buna ses çıkarılmıyor. format sanki belirli bir kesime varmış gibi ya da moderasyon fevri davranıyormuş gibi sanki.
troll olmak uğruna sözlüğüne ağır hakaretlerde bulunan kişi söylemidir. yazıklar olsundur.
http://vocaroo.com/i/s0Tb0amSR78U
katıldığım cümle.
Sözlüğü delirtmek için yapılacak olandır. Evet.
o yes oytun o yes o yes.
Artık olunacaktır. Yeter bıktım. Evet.
kesinlikle aklı başında yazar söylemidir.
ha siktir 100 bin entry gerçek miydi?
uludağ sözlüğün ne kadar adaletsiz, yolsuzluk yuvası olduğunu gösteren başlıktır. biz bu tarz başlık açınca direk cezayı basıyorlar bu açınca ses yok. zaten ekşiye giremediğimiz için burada takılıyoruz amk.