bugün

bu kizlar eger guzel bi entry yazarlarsa bir cok insan gorunumunde arizona kertenkelesinin saldirilarina ugrayabilir. sakincali bir durumdur. tavsiye edilmez.
ters yazmadığı taktirde faydalı olması düşünülen yöntemdir. tavsiye edilir
-oylayabilir miyim entryni anam?
-elleşme heyvan.

(şu s.kim entrynin sonunda nokta yok diye edit yaptıranın bunu da ispiyonlayanın allah belasını versin)
bilgisayar veya internetin olmadığı bi yerde akıllarına gelmiş güzel bir başlık veya entryyi bacaklarına yazan kızlardır.*
modların yakalaması durumunda, disipline sevkedecekleri harekettir.
kopya içerikli entryler yazma ihtimalleri fazla olan kızlar.
bunu gören erkek bünye haftanın hiperaktifi olur.
sözlüğün bünyeye olan etkilerini görmemize olanak sağlayan güzel bir örnektir. bu kızımız sözlüğe o kadar bağlanmıştır ki, aklına gelen entryyi unutmamak için orasına burasına yazmaktadır. ama neden bacakları sormak gerekir. kalınsa laf söylemek kimseye düşmez.
(bkz: sol bacağından sağ bacağına bkz veren kızlar)
hemen iste budur üstad butonuna basılır.
külyutmaza yakalanmaları kuvvetle muhtemel kızlardır...
ben butonuna sürekli basan kızlardır.**
silinmemesi gereken entrylerdir defalarca okunabilme ozelligine sahiptirler.
gayet erotik görünmeleri muhtemel kızlardır.
erkek tavlama teknikleri başlığı altında beğendiği bir entryi bacağına yazıp oraya bakarak bir erkeğe yazan kızlardır.helal olsundur.
uzun entry kasan kızların tercih edileceği durumdur. kitap gibi olsun, oku oku bitmesin ister her bünye.
"ben entry'inde yazdıklarını pek anlayamadım. biraz daha açarmısın?" diye sorulacak entrylerdir.
(bkz: entry bacak uyumu)
Pileli etek de varsa pek şahane duran entrylerdir.. *
kıllı bacaklarına rağmen etek giyen kız yazarsa vallahi ben okumam arkadaş!
(bkz: topuktan kukuya kadar bkz veren kız)
okumasını becerebilen erkekler için bulunmaz nimet denilesi kızlar.
+ bunu ben işte budur üstat listeme eklesem nasıl olur?
- sapık!
bazı duyguları hissedemediğinden sözlüğü zicklemeyip bacaklarına yazmaları daha hayırlı olacak olan kızlardır.