bugün

Gerçek olmayan olay.
Gülüyordum, birden başlığı gördüm.
Tiksindim.
Midem bulandı.
Gözlerim yaşardı.
Kendimden tiksiniyorum.
(bkz: sözlükte ne kadar çok orospu çocuğu olması)
(bkz: trollükle orospu çocukluğu arasındaki çizgi)
Baba sütü ne baba sütünü açıklar mısınız.
bu başlıktan rahatsız olabilirsiniz çok doğaldır. fakat baba sütü olayı gerçek bir olay olduğu için nefretimizi o sözde "baba"ya kusmalıyız. kara mizahla ondan rahatsız olup uzaklaşıyoruz ve bir bakıma iyi bir şey bu. yani demek istediğim bundan rahatsız olmamız gerekiyor, rahatlıkla şakasını yapabiliyorsak ya da keyif alıyorsak burada bir sorun var demektir.
Şerefsizliğin vücut bulmuş halini anlatan söz. Cidden lan niye hatırlattınız amk erkekliğimizden utanıyoruz.
Sunu hatirlatip durmayin, icimde son kalan insan sevgisini de bitiriyor. Kansiz orospu evladi.
napalim underground ceza sistemi olusturup biz mi cezalandiralim bu orospu cocuklarini ? Oturdugumuz yerden kufretmekten ote ne yapicaz sanki emenike.
almanyada ensestin %25 lere dayandığı söyleniyor. nasıl bir dünya olduk lan.
Herkes birbirine sövüyor. Herkes birbirinden duyarlı.
Duyar kasmak icin upladın baslıgı göt herif ne senaryo yazıyosun bize.
sol frameye getirmeyin...
bu baslik kaybolinca gelirim...
gormek istemiyorum uykularım kacti...
aga bu basliklar sesini cikaramayanlara ses olmak icin var: yarin birgun (evlerden irak) etrafinizdaki birisinin basina gelse babasi hocasi kocasi bilmem nesi yapmaz diyebilecek misiniz?
Tattın galiba iyi biliyosun.
porçay YouTube kanalı sloganı haline gelmiş olan saldırgan mizah ürünü.
Yine hatırladım ve yine üzüldüm.
allah belasını versin ya gece gece yine bir forumda denk geldim insanlığımdan utandım lanet olsun ya.

rabbim ülkemizde böyle şeyleri yeniden yaşatmasın bize amin.
(bkz: Hortlattığın başlığı sikeyim)
Yine aklıma geldi ve yine üzüldüm.
hatirlatmasaydın hayat bugün güzel geçebilirdi. umarız allah belalarini vermiştir (bu insan demeye dilim yetmiyor) canli varliklara.

arkasindankonusulanadam
Ben anlamadım desem. Burada yazar ne demek istemiş. Yorumlara bakılırsa insan şerefine uymayan bir şeyler yazmış denilebilir ama burada herkes herşeye küfrediyor zaten. Gerçekten hepiniz anladınız mı?
Pedofili psikoterapi ile tedavi edilebilecek bir rahatsızlık değildir. Tıpkı nekrofili ve psikopati gibi...

Bu insanları değiştiremezsiniz o yüzden Hümanizmi bir kenara bırakalım ve bu orospu çocuklarını dünyadan silelim.
Bir entry daha girelim üstte dursun.

Unutulmasın bu olay ! Sessiz kalmayalım.
şu pislik başlığı sol frameye getireni sikeyim. her gördüğümde içim parçalanıyor. hatırladıkça üzülüyorum.
Sanki sen burda bunu okumayınca yaşanmıyor mu sanıyorsun ?

Sen gülerken eğlenirken burada entry girerken binlerce çocuk babası tarafından tecavüze uğruyor o zaman hepsi için üzül ama sen o sırada başka şeyler yapıyorsun.

Şanslı doğdun çünkü.

Şu başlığı sol frame e getirmeyin içim parçalanıyor diyenler için söylüyorum.

Ayak yapmayı bırakın. Bu olay şu an dünya nın bir yerinde ben bunu yazarken oluyor zaten ama senin sikinde bile değil o yüzden yok başlık silinsin görmek istemiyorum falan demeyin hiç.

Gör gör ki allah a dua et düzgün bir ailede doğduğun için çünkü o çocuklara kimse yardım edemez.
Her duyduğumda kendimden, insanlığımdan, yaşamaktan utandığım 4 kelime.