bugün

hayatın başlamadan bitmesidir.
ters versiyonunu erkeklerin %80inin yaşadığı olay.

(bkz: şimdi onlar düşünsün)
Kadını daha da hırslandırır.
sanrısı bile insanı kahırdan kahıra sürüklerken, gerçekleşmesi durumunda soğuk sulardan sıcak sulara atılırmışcasına, daha sonra tam tersi olacak şekilde bir kısır döngüyle insanı bunalıma sürükleyen berbat durum. daha hırslanan kadınlar da yuva yıkanın yuvası olmaz mantığına göre daha da mutsuz olacakları için, iki ucu b*klu çomaklıktır bu durumun.
Benim sevgilim olmadı gerçeğini değiştirmez. Evet kızlar size bi mesaj kadar yakınım, faceden de silmem ha!
kafama taktığımı koluma takarım yazılarını profiline koyar.
aşık olunan erkeğin çok büyük kalbinin olması ve ikinize de yeteceğine delalet eden başlıktır.
hayata dair iç burkan detaylardandır hatta bu burkmaz doğrudan delip geçer.
çok da önemli olmayan durumdur. ne demiş Aşık Veysel, seversin kavuşamazsın aşk olur.
Bu olayın benzeri bir hikayeyi bir ay öncesine dek tarafımdan yaşanmiştır ama hikayedeki erkek rolünde. Bende önce ekleyip sonra sildim facebooktan fakat öyle ulvi bir duruş sergileyemeden. Kız yakınlaştıkça bende yakınlaştım bir şey demeden, yavşakça. Laf arasında kız arkadaşım olduğunu ifade ettim, tepki vermeyip yakınlaşmaya devam ettikçe bende yakınlaştım. Sonra bu yakınlaşma ilerledi eve geldi, tepkisini ölçmek adına o varken telefonda kız arkadaşımla konuştum başka odada, geldiğimde baktım ağlıyor. yüzüne baktım; başka tarafa döndü, hiç konuşmadı. Tüm güçsüzlüğüyle karşımdaydı. Gitmek istiyordu, gitse gitme demezdim ama gidemiyordu, sürekli ağladı. Sonrası işte sildim facebooktan. Umarım mutlusundur şimdi...
sürekli yaşanan durum.
--spoiler--
iyileri önceden kapıyolar şekerim.
--spoiler--
her erkeğin başına gelmiş olaydır. Hangi kızın başına böyle bir şey gelmişse o kız bir ihtimal abaza olabilir.
(bkz: en iyi erkek ölü erkek)
(bkz: en iyi kadın ölü kadın)
(bkz: seks yasaklansın ot yasallaşsın)
sorun değildir.normal bir erkek sevgilisi olsa dahi başka bir kadınla hiç çaktırmadan beraber olabilir.üzülmeye gerek yok,baştan çıkarmak yeterlidir.
erkekte şeytan tüyü oldüğünu gösterir.
erkek zengindir.
sevgilisi olan erkeğe aşık olmaması gerektiğini öğrenemeyen kişinin yediği .okun resmidir.