bugün

lanet olası bir his bu. hele ki sevdiğiniz insan uzaktaysa kalp ritimleriniz değişir. o mutsuzsa siz de bir anda mutsuz biri olursunuz. kor ve su iç içe... yüreğin yoksa hiç bulaşmamalı...
sürekli nutella kaşıklamak gibi bir şey aşık olmak.
her an onu görmek istersin. gece yastığa başına koyduğunda aklına ilk gelen şey ve saatlerce uykundan edecek şeydir o.
yanında olduğun zamanlar da avuç için terler bir şeyler söylemek istersin ama dilin dönmez gözlerine bakarsın bakarsın bakarsın...
bir anda en mutlusu sen olursun, her şey çok güzel gider ki sevgiliden ayrılalına kadar. hoşgeldin melonkolik hoşgeldin depresiflik duygusu.
şöylede bir laf vardır yaşayanlar çok iyi bilir.
''insan hayatında bir kere aşık olur, diğerleri sadece ilk aşkı aramaktır''
Terk edildigin takdirde hayal kirikligina sebep olacak durum.
kimyasal bir olaydır.
hormanların depreşmesidir.
beni duygusuz yapmış histir şu aşık olmak, ne zaman aşık olduğumu zannetsem ayrılınca çok sakin kalıyorum, he tamam o zaman oluyorum garip ya, aşık olamıyor muyum anlamadım.
en kötüsü de platonik olandır.
karşılığı varsa tadından yenmeyendir.

birinin sizi sevmesinden daha çok hoşa gidendir nedense size aşık olması.
sevgi kalıcı, aşk geçicidir derler oysa ki.
bok yemektir amk. doğru insanı bulamadığın sürece de öyle kalacaktır. bulupta onu tercih etmemek zaten hayatınızın hatalarındandır.* * karşılık göremediğiniz sürece de platonik labirentler de kafayı yer, akıl sağlığınızı yitirirsiniz.
bile bile uçuruma gitmektir .
karşılıklıysa şayet, dünyanın en mutlu insanı olmak. heyecandan yerinde duramamaktır.
ona herkesin baktığı gözle bakmamaktır aslında. Öyle bir bağlanırsın ki yanında iğrenç davransa bile o artık senin gözünde en üst kademededir. aşk dünyanın en güzel şeyi be.
an itibariyle hissettiğim şey. bilmiyorum bu kadar kısa sürede olur mu ama şu an balkondan izlediğim* kıza gerçekten aşık olmuş gibiyim sözlük.
-işi gücü bırakıp her gün buluşmaktır.
midede kelebekler uçuşması.
akdeniz akşamlarında çok hoş gerçekleşebilen eylem türü.
edit:eksileyen arkadaş hiç romantik değilsin.
grip olmak gibidir. öldürme ihtmali % 5 olmakla beraber bu hastalığa yakalananların % 95 i az hasarla atlatır.
Dünyanın en iyi ama aynı zamanda en kötü eylemidir. Açıklanması zor..
Hakikaten hayatında yaşayabileceğin en güzel duygu. Ama bir de promosyon olarak özlemi var. işte bu özlem arttıkça hayatında yaşadığın en güzel duygu en bokton duygu olup çıkabiliyor bazen.
yaşamadan gençliğimin geçip gitmesini istemediğim eylemdir. hayır, mantık üzerine kurulu bir insanım. herkes asla aşık olamazsın diyor, korkuyorum sözlük.
karşılıksız ise yaşarken ölmek, karşılıklı ise hayatın en güzel en mutlu eden şeyi.
Eğer hep onu ama hep onu düşünüyorsan , başkasını sevemiyorsan , fotoğraflarını ezberlemişsen aşık oldun demektir.
barış bıçakçı'nın şöyle buyurduğu durumdur: '' basit şeyler isteyince, basit şeylerden zevk almaya başlayınca, anlıyorum ki aşık olmuşum''
bazen düşme rüyaları gibi tekrarlar, insanın nefesini keser.