bugün

ben istiyorum lan ciddi ciddi.

uğraşmak istiyorum aşık olduğum kızı elde etmek için.

sevmek istiyorum gerçek manada sevmek.
Sana koşuyorum bir vapurun içinden
Ölmemek, delirmemek için...
Yaşamak; bütün adetlerden uzak
Yaşamak...
Hayır değil, değil sıcak:
Dudaklarının hatırası;
Değil saçlarının kokusu
Hiçbiri değil.
Dünyada büyük fırtınanın koptuğu böyle günlerde
Ben onsuz edemem.
Eli elimin içinde olmalı,
Gözlerine bakmalıyım,
Sesini işitmeliyim.
Beraber yemek yemeliyiz.
Ara sıra gülmeliyiz.
Yapamam, onsuz edemem.
Bana su, bana ekmek, bana zehir;
Bana tad, bana uyku
Gibi gelen çirkin kızım,
Sensiz edemem!
Ama olamamak guvencek bir insanin olmamasi.
son zamanlarda hissettiğim, ama bendeki bu yoğun hissi kaldırabilecek bir karşı cins bulamıyorum çevremde. belki de bu yüzden kendimi bu kadar sevmem.
zaman zaman hissedilendir ama sonra üşeniyorsun.
Gereksizliktir. Her aşık olmak istemek'in sonu husrandir.
Ya ne gerek var simdi aksam aksam.
Basimiza is cikarmayin.

Tadimiz kacmasin.
Üzülebilme ihtimalim olduğunu düşündüğümde vazgeçtiğim istek.
Ebenin şeyini tersten görmek istemektir.
Liseye başlamadan, lisede inşallah, üniversiteye başlamadan, üniversite de inşallah diye diye ümitle beklediğim olay. Aşık olmak mı yoksa güvenle sırtımı mı dayamak istiyorum tam bende bilmiyorum. Ama olsun be.
Olma kardeşim derdin sikişse kaşar çok.
istemek...

Aşkın tarifini yapanlara ayaklarım dolaşarak geçip bir kenara oturmam gerekiyor sanırım. Rahatsız olmayın bir kaç cümle laf edip kalkıcam. Ha bu mu rahatsız ediyor sizi asıl? Neden aşkın ne olduğunu biliyor musunuz yoksa? Milyarlarca insanda biliyorsa boş konuşmaya gerek yok diyorsunuz yani. Haklısınız bi bakıma. Aşkın en güzel yanlarını yaşamadım. Hep hayaliyle dolandım durdum. Aşkın gölgelerinde güneşten korunurken aşkın güneşin ta kendisi olduğunu fark etmem ve güneşin batmasını sonradan fark etmiş olmam benim hatam. Günlerdir bekliyorum diyecem ama bir günün geçmesi için güneşin tekrar doğup batması gerekmez mi? Güneşsiz günler içinde yaşıyor olmam çok kötü olsa gerek. Yavaş yavaş ısınan sudaki kurbağalardan bi farkım yok sanki. Aşık olduğumu sanıyorum ya da olacağımı sanıyorum. Ayran gönüllü biriyim olsa olsa. Köpüklü ayranlardan olsam bari, çok severim köpüklü ayranı. Birazcık ekşi olacak ki boğazdan geçerken ayran içtiğin belli olacak. Her güzel kıza gönül kaptırıyor olmamdan belkide bu ayran gönüllülüğüm. Sahi ya cidden her güzel kıza aşık mı oluyorum acaba? Aşk mı bu be, saçmalıyorum sanki ya da bana öyle geliyo. insanları anlamak için insan önce kendini anlaması gerekiyor sanki. Yoksa ben herkesi anlarım ama daha kendimi bilr bilmiyorken bana darılmalarına anlam veremiyorum. Yok yok iyiyim. Hiç bu kadar iyi olmamıştım. Ya da olmuştum bilmiyorum ama şu an süper hissediyorum. Keşke bir kaç arkadaşım olsaydı da bana hadi üçkagıtçı uyu ve ayıl demezdi. Benimle konuşurdu belki. Hayat hiç acımıyor dimi. Amcasının yiğenimiyim ki bana ayrıcalık tanısın.

Neyse boş konularla kafanız bulanmasın. Gecenin bu yarisinda kaldiysa biseyler.

Aşk umut etmektir.
isteyince olmadığını bile bile yapılmak istenen eylem.
gözünün ve gönlünün sadece tek bir kişiyi görmesini istemek.
Aşık olmak iseteyenlere benden gelsin https://www.youtube.com/w...PjwY&feature=youtu.be
içimi okudu resmen abi adam ne diyeceğimi bilemedim .
karşılıksız olacaksa hiç de gereği yoktur zira acıdan başka bir şey hissedilemez.
arada yoklayan istektir.
biri çok sevmektir. diğer tüm kızların tabutunu kalbimden kaldırmaktır. tabi ask karşılıklı güzel..
Benim durumumun özetidir. O kadr film izleyip kitap okursam tabi isterim. Şimdi bir aşık olduğum çocuk olsa. Sevgili olsak. El ele tutuşsak. Sarılsak. Gözlerimiz aşkla parlasa. Dünya bizim olsa. Bizden mutlusu olmasa. Birbirimiz için yaratılsak. Fena mı olur ha?
Olası felaket bir acıyı göze almayi gerektirir. aşık olmak güzel şey ama her ne olursa olsun.

aşkıyla, acısıyla.. olun.
istemekle olmayan eylemdir. istememekle de olmazdır. Kısacası olmayan eylemdir.
Aşık olamıyorum diye bişey olmaz zaten. aşk biranda gelir
Arada gelir, o dediğin bi defa olur sen bir kere daha kaldıramazsın kalsın diyip hayatıma devam ediyorum.
Bir zamanlar istedigimdir. Hayalimden bıktığım zamanlardı(hayalim dediğim kişi hayal olarak aşık olduğum adam ki hala seviyorum galiba çünkü tamamen bana ait biri). Cok ozeniyordum dısaridakilere bende tatmak istedim gerceğini ama her b*ka ask dersen sarpa sararsın durumuna düstum. Neyse bir gerizekalıyla sanal olarak cıktım. Sanal diyorum cünkü şahsen kendilerini canlı olarak hiç görmedim. iyikide gormemisim. Ya ben bu gerizekaliya bir ozenti olarak asik oldum. Keşke olmasaydım. Sizde olmayın. Çünkü aşık olmak elde olmayan birşeydir. Kalp ister ve sizde tıpış tıpış uyarsınız.
(bkz: yazasım var)