bugün

Aşık olmamış gibi davranmaya çalışan insandır. Tüm sorun burada başlar. Hele ki aşık olunan kişiden gizlenemiyorsa durum içler acısıdır. Yüzüne bakamamak bile yeterlidir bir yerde. Adıyla seslenememek... Veya adının geçtiği yerde bir an irkilmek ve yok, bir şey yok havalarına girmek. Sonuç olarak tamam aşık oldun, anladık.
onla konuşurken yüzün kıpkırmızı olur, gözlerinin içine bakamazsın.o başka yere bakarken gizlice onu süzersin, yüzünün her kıvrımını, dudağını, burnunu ezerleyene kadar.
adı üstünde aşk! gizleyebilene aşk olsun.
Benim. Gizlemenin bi anlamı gururu olmamalı dedim aşık olduğumu söyledim sevdiğime. Bir kere de değil defalarca söyledim bunun gururu egosu olmaz dedim ama oluyormuş o beni sevmedi, benim onu sahiplendiğim gibi bana sahip çıkmadı olsun ben yine onu seviyorum yine sana aşığım..
Yanan kocaman bir evi gizleyebilir misin?
Maalesef ki evet, ben de gizleyemiyorum. Surekli siritmak, gozlerin icinin gulmesi gibi bi yan etkiler yasattigindan, beni ele veriyor. Yasananlar pek tabii guzel lakin annenin de bunu farketmesi hos degil *
Benim sevmediğim olay neyse o tak diye söyle aman sen sen ol komşu kızına yazma hayır derse apartmana giremezsin. Yazlıkta varsa olabilir.