bugün

yemek yemek.
O aşkın uzun sürmesi. Net.
Anne olmaktır heralde. Başka yoktur bence.
aile bireyleriyle yenilen akşam yemekleri
dostlarla sohbet edilen yaz geceleri
kalabalık haftasonu kahvaltıları..
Su ve oksijen.
bira eşliğinde sigara içip delice league of legends oynamaktır. asosyalliktir.
Evlattır.
hahaha kendisi sevgilimdir.

Dunyada tek guzel olan sey benim ama o her seyden guzel.
viski,damak cikolota ve fındık (denizi gören bi balkon)
Uyku
Para.
Aşık oldugun insandır aşkı güzel yapan. Yani sevdiğiniz insan aşktan daha güzel.
Aile gerçek dost müzik meyveli yoğurt benim için aşktan daha güzeldir.
birçok şey aşktan güzeldir.

gereksiz abartılan ve hayatın üzerine kurulduğu orta sınıf bir duygudur aşk. hep duygusallık hep aşk. bunlar insanı geriye götürür.
dostluk. bu yüzden sanıyorum ki gerçek dostları olanlar ayrılıklardan yıpratıcı yaralar almazlar. evet, derin yaraları olur ama derinliklerde kalır öylece.
Midye dolma- bira.
Dağılalım.
-çok önemli bir ödemeniz vardır ve beklediğiniz para gelmesi gereken yerden elinize ulaşmıştır ve gidip o parayı ödedikten sonra cebinizde kalan son para ile bir şeyler içerken hissedilen o hafifleme duygusu aşktan daha güzeldir.

-yetiştirmeniz gereken çok önemli bir proje vardır ve siz o projeyi sabaha kadar çalışıp bitirdiğinizde son olarak şöyle bitmiş projeye bakarken bir şeyler içersiniz işte o duygu tarifi inanılmazdır ve aşktan daha güzeldir.

-tarifini bilmediğiniz bir mutluluk gece vakti size geldiğinde onunla dost olduğunuz anda birlikte şarkı dinler ve cigara tüttürürken bir şeyler içerseniz o duygu aşktan daha güzeldir.

-sonuç olarak yalnız başınıza bir masada oturup bir şeyler içerken etrafınızda ki insanların gülümsemelerini kıskanmıyorsunuz bu aşktan daha güzeldir.

edit: imla, düzeltme.
tavuklu menemen.
anne yemeği.
biri kelle paça çorbasıdır.
daha fazla aşk. *
kalbi ağrıtmayan güzel şeylerdir.

zaten aşk güzel de değildir.
bazen var olmalarinin degerini tam idrak edemesekte aile özellikle (Anne) herseyden onde gelir .
oksijen.
hidrojen sülfat.
karbondioksit.
hidroklorik asit.
soydum hidroksit.
ismini anmasıdır. seni aklına düşürmek istediği anda beyninin sıkı bir kombinasyon çalışması yapıp, kalbin hissettiklerini senin ismine denk gelen alfabedeki harflere oturtup o duyguları senin ismine dönüştürmesidir. bir seslenme olarak değil, evreni var eden hissi senin ismine yüklemesidir.
(bkz: sabun kokusu)