bugün

Üzüldüyse üzülecek,üzüldüğüne değecektir.
olmayandır.
Aşk sadece bir heceye hayatı rezil etmek aynı 3 harfe ömür tüketmektir...
Duygudurum bozukluğu.
her şeyden önce kaos vardı. sonra geniş gögüslü toprak ve bütün tanrılar arasında parlayan aşk. -eros
insanları tanıdıkça tırlara aşık oldum.
Aşk, her şey güzel gittiğinde, her gün yediğiniz yemek daha bir lezzetli gelir. Hava berbat olsa bile saatlerce yüzünüzde aptal bi tebessümle yürürsünüz. Arkadaşınızın en iğrenç esprisine kahkaha atabilirsiniz mesela. Trafikte herkese yol verirsiniz. Uzar gider bu liste.

Ama her şey kötü gittiğinde?

Değil yemek yemek, görmeye tahammülünüz yoktur. Bahar havasında odadan çıkmak istemezsiniz. Eş dostu aramak şöyle dursun aramaları açmak bile istemezsiniz. Ufak bir kıvılcımda barut olur parlarsınız.

Aşk, yavan hayatın baharatı. Kimi zaman lezzet verir kimi zaman acı.

Dozu tutturabilene aşk olsun.
bir daha karşıma çıkacağını düşünmediğim şeydir.
tabiii umarım yüzüm kara çıkar.

büyük risk, büyük.
aşk Ağlatır, Dert Söyletir.
benim korktuğum önemli duygu aşk dan birini sevmektem korkarım yapamam beceremem güvenemem bağlanamam bu güne kadar his beslediğim insanlar olduysa bile kalbimin derinliklerine gömdüm hep.
Süreci içinde, dört mevsimi yaşatan deli duygu.

Bedeni, ruhu, doğrularınızı alt üst etme yeteneğine sahip, her ne kadar olumsuzluklar yaşansa da, insanoğlunun vazgeçemediği hatta tutkunu olduğu büyülü hede.

Aşka mesafeli duran, aşk istemiyorum, ben böyle iyiyim diyen insan, aşk istemeyen değil sadece canı yanmış kırgın insandır.
Zaman geçecek, yara kabuk bağlayacak ve evren yeniden aşkı anımsatacaktır, özletecektir mutlaka.
Ulu tengri, bizleri böyle kodlamış, emir büyük yerden yani!
bu aralar uzak olan.
Yine buldu beni Allahın belası ve yine süründürüyor...
Vay be. Eskiden böyle duygular falan vardı değil mi? Sevginin en ilerisi, muahbbetin sonu olmayan noktası, aşk.

Şimdi ne aşkı ne sevgisi... yolda yalanan kediye nefretle bakar olduk. Nasıl değiştim böyle hiç anlam vere... veriyorum galiba.

kötülük göre göre; değiştim, çirkinleştim ve mutsuzlaştım.
kötü huylu kanser.
görsel
hiç tatmamak gerekir.
eğer tadarsanız ve ayrılırsanız, daha büyükle bir başkasına aşık olana dek kimseyle beraber olamazsınız.

iş olsun diye de kimseyle beraber olmazsınız.

kuzu etinin tadına bakan, keçi etini yiyemez olur.
o eski aşklar yeşil çamda kaldı beyaz atlara binip gittiler. insanın pikachusuna kaldık. bu devirde aşk maşk hikaye. leylalar, mecnunlar nerde.
ilki nitelik, sonrasındakiler ise niceliktir. ilki doludur; akıl da baştaysa taç olasıcadır. sonrakiler de boş bir oyalanma, aldanmaca hatta boşluk doldurma çabasıdır.
Aşk, birine seni mahvetme yetkisi vermek ve bu yetkiyi kullanmayacağına güvenmektir. Evet.
Genelde o yetki sonuna kadar kullanılıyor.
Insanin basına gelince buymus dedirten olaydir. Dogru zaman cok yanliş insan. Iste bu en kötüsü.
bence dünyanın güzellikleri arasında.
yaşatan ve yaşayan herkes bunu bilir.
kötü tanındığıda vardır ama olsun. güzel şeysin aşk.
Gerçekligine artik inanmadigim olay. Simdi daha once hic asik olmamissin falan diyeceksiniz oldum ama aslinda bize anlatilan gibi dizilerde filmlerde sosyal medyada gordugumuz uzere cok sasali bir olay degil. Soyle ki

neden artik inanmyicagina gelecek olursam gunumuzde ask tamamen fiziksel yasanan bir olay haline gelmistir. ne demek istiyorum erkek kizin tipini sever kiz erkegin tipini sever sonra aralarinda uyum da varsa ask yasanmaya baslar. yani uzun lafin kisasi en ama en temelinde dis gorunus vardir. dis gorusunuz iyiyse asik olunuyorsunuz degilse olunmuyorsunuz iliski de elbette tek kriter dis gorunus degil ama hepimiz farkindayiz ki en ama en buyuk etken dis gorunustur. aksini iddia eden gidip ic guzellik edebiyati kasip gelsin.
de ask dedimiz olay dis gorunuslerin begenilmesi olayidir.
Bu denli basit bir olay. Daha fazla karmasiklastirmanin anlami yok.
edit: tipsizim
Kabullenmedir.