bugün

10 numara filmdir. piyasadaki en iyi aşk filmidir. medcezire bin çeker.
son bölümleri kurtaran karekter zannımca "şoför mustafa" dır. adam doğal komik dizinin başından beri toplasan 5 dakika görünmüştür ama her göründüğünde gülüyorum arkadaş ben bu adama. kesinlikle karekterin süresi arttırılmalı, halay kısımları ve bi kaç bölüm önce ertan karekterine attığı yumruk on numara idi.

ahanda buraya yazıyorum bu eleman malca seçimler yapmazsa ilerde yüzünü çok görürüz.
Saglam dizi ozge tek basina bile izletebilir bana.
Hiç gerek olmayandır. Yalnızlık iyidir bazen. Yine acı çekmeyeceğin ne malum. Allah doğru insanı çıkarsın karşınıza, karşımıza.
bu akşam yayınlanan bölümü ile kan kaybetmektedir.
güzel bir komedi dizisiyken son zamanlarda ergen dizisi olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir.
Dün yayınlanan bölümde özge Buğra ve selim Şekercizade aynı karede çok az göründü.

Ben her kesime sahne koymak istediklerini düşünüyorum ama ergen aşkı veya yaşı ilerlemiş insanların yalnızlık seruveninde yenilmeleri üzerine salya sumuk olduklarını izlemek istemiyorum. Hele bunu ucuz yanlış anlaşılma komedisi olarak sunulmasindan bildiğin tiksindim.

Özetle dizi selim ve Buğra ikilisi ile güzel yoksa bana ne balıkçı cevatın Dövmeli ve kaslı kasap bir karakterle rekabetinden.
açıkçası uzun zamandır uzak doğu dizilerini takip eden ben, en başlarda onlardan esintiler buldum. gerçekten de eğlenceli bir diziymiş dedim ama doğrusu çok bölümlü olan dizilerin saçmalamaması mümkün değil. adamlar en fazla 20 bölüm çekerken bizimkiler 1453 bölüm pembe dizi çekiyor. olacak iş mi yani bu? demem o ki izleyebildiğim kadar izlerim, sonrası allah kerim.
Ne olduğunu (bu bölümde) henüz anlayamadım. Evet.
yeni bölümü yada bölümleri rize'de geçecek olan dizi.
buğra güldürüyor, şoför mustafa güldürüyor, fiber mete tam bir olay özetle hatika bir dizi.........
buğra gülsoy'un oyunculuğu gerçekten takdire şayan.
bu akşam ki bölümü gerçekten mükemmeldi.
dün akşam izlediğim bölümünde gülmekten kırıldığım dizidir.

hele bir tuvalet sahnesi vardı görülmeye değerdi.
kadınlar hep aynı.

tartışırken son sözü söylemek için ağzından çıkanları hiç düşünmezler. bu laf nereye gider düşünmezler.
Suç fatihtedir. Tamam aşıksın ama bu kadar taviz vermemen gerekirdi. Zeynep yüzüne tükürse yarabbi şükür diyordun, ne oldu şimdi?
dün yayınlanan bölümünde ''ben yerinde olsam'' diye düşüncelere daldıran dizi.

ben yerinde olsam gider daha da dönmem hacı!
ne halt yerse yesin!
yemin ederim bana o kadar hakaret edilecek ben o kadına dönmem abi. neydi o son bölüm. sezon finali bekliyoruz bakalım.
dizide şirin mi şirin fadik isminde bir karakteri barındıran yapım.
Ben bu diziyi izlemek için neden bu kadar geç kalmışım ki ? Valla ne desem az. Allah hepimize fatih gibi koca versin.
Secimdi suriyeydi yolsuzluktu asgari ucretle gecinmekti kpss ile atanma derdiydi vs derken her yanimiz husran ve umutsuzlugun oldugu su gunlerde kesf ettigim, birazbizden biraz onlardan derken ciddi ciddi komik dizi len.

Ben sevdim en azindan iki saatte olsa desarj olup gulebiliyorum. Son bolumlerde sicislarda ama umarim duzelir.

3 yillik dizi izlemeyen ben bagimlisi oldum.
aynalı tahirden sonra izlediğim en iyi dizilerden biridir.
(bkz: love again)
başrollerinde buğra gülsoy ve özge özpirinçci'nin bulunduğu kaliteli bir dizi.
sonunda başladı, özletmişti. gerçekten eğlenceli bir dizi.