bugün

yeni bir yazar.hemen zirvelere akmıştır.*
an itibariyle yeşimimbenim ile kadının sesi programı tadında msnde konusmaktadrılar.
ilk entrylerinden uludağsözlüğe büyük katkılar yapacağı belli olan yazar. *
gözlerine nazar değmesin dediğim yazar.*
güzel müzik zevki ve yerinde laf sokmalarıyla beni benden alan yazar.*
tanımış oLduğum en iyi insanLardan biri..öz abLam oLsa bu kadar sevebiLirdim herhalde..migren ağrım için bana dökümanLar çıkarttı..tarifLer verdi * *..sözLüğün bana kazandırdığı güzeL dost...ayrıca çok zeki ve akıLLı insan...
yatistirici ilacim sinir gevseticim harika insan her eve lazim ondan bir tane degil mi (bkz: fistik)
(bkz: tarif edilemez yaşanır kişi)
(bkz: allahım bir kız bu kadar mı güzel gözlü olur dedirten şahıs)
(bkz: tavlada beni yenmeyi başarabilen tek dişi)
(bkz: camiamızın medar_ı iftiharı insan)
(bkz: kardeşlerin en iyi en cana yakınıdır aynı zamanda)
(bkz: başbakanlık koltuğunda olmasını istediğim şahsiyet) *
Ablam olur kendisi her gün yüzünü görürüm,ama her zaman özlerim yine
Arada sırada takıldığım zaman onu sinirlendirebilen nadir insanlar içine yükseliveririm anında...
ikimiz beraber müzik yaparken hep sesi kayan daha doğrusu sesi si'dir.Ama kendisini arada sırada la ve mi sempatizanıdır aslında çok güçlü bir sese sahip (#Ama la'dan söylese çok güzel olucak )
Yinede müzik yaparken gitarımla beraber onun sesinin eşsiz uyumuyla dinleyenleri mest edebilmek güzellldir...
2006 dgs ile makine mühendisliğini kazanmıştır
bugün öğrenmiştir
havalardadır
klavyeye tavandan ulaşmaktadır *
(bkz: manisa yolcusu)
(bkz: 27 yaşında tekrar öğrenci olmak)
(bkz: heyecan dolmak)*

edit: (bkz: freni patlamak)
tebrik ettiğim yazardır.en kötü günü bugün gibi olsun dediğim yazardır.
(bkz: manisa yolları taştan)
manisa yolları taştan şarkısını söyleyen ağzı kulaklarında yazar arkadaşımız.tebrik edilesi insan.
öğrenci olduğuna sevinen yazar.

(bkz: emin misiniz)
(bkz: son kararınız mı)

neyse biz tebrik ediyoruz efendim.. hayırlı olsun..
şu anda adına çok sevindiğim yazardır. okumanın yaşı yoktur, kendisi de bunu farkındadır. azmini, başarısını takdir ediyorum.*
bir daha sözlüğe girmez utancından diye düşündüğüm yazardır.
akademik basarisini keske zirve organizasyonuna da yansitabilseydi diye dusundugum , tanımadıgım ama ustune de fazla gitmek istemedigim yazardir. *
zirve teşebbüsünün başarıya ulaşamayıp,bazı şanssızlıklardan ötürü organizasyonun yatmasına rağmen dgs'yi kazanarak makine mühendisliğine girdiğinden ötürü ben de kendisini tebrik ediyor ve bir lisans öğrencisi olarak benim tarafından daha göreceği çok günler olacağı **tavsiyesine an itibarıyle maruz kalmış yazardır*
(bkz: o artık bir öğrenci)
bir zamanlar böyle bir yazar vardı ne oldu diye düşünmeme sebep olan yazar.
an itibariyle sözlüğe geri dönmeye karar veren yazardır.