bugün

Selçuk Uygur tarafından sürekli ayar verilen Türk düşmanı tarihçi bozuntusu. Kendisi Türk diye bir şey yok diyecek kadar şerefsizdir. Kendisinden kaynak istenince ne belgesi falan der. Cidden acınası biridir. Türklere karşı aşağılık kompleksinin olduğu bellidir. Kendisinin ekürileri, Mustafa armağan ve Kadir delioğlu'dur.
Yetmez ama evet mi ?
Bu karı hür bir şekilde ülkesine tarihine sövüp sayabiliyor ama biz hür olamadık.
ağır dangalaktır..

klasik bir güdümlü füze.. kadir bey, fesli beyefendi ile benzerliğini diğer arkaaşlar yazmışlar zaten..

dangalak demem yetecektir..

dangalak, evet..
insanı tv'den soğutan tiplerden birisi.
Hayır,Anlayamıyorum Türk vatanın da Her gün Türklere küfür etiği hâlde Bu Ucubeyi asmıyoruz Üstelik Daha çok hakaret etsin diye gazetecilik yaptırıyoruz,Bu ülke düzelmez.
Cahil ukalalığı olan gereksiz tarihçi. Bilmediği ve ya ters köşe olduğu durumlarda öyle bir mimikleri tavırları vardır ki akıllara zarar.
Ben biliyorum ama sen söyle
Sen bana bunu dedin ben daha sana ne anlatayım ki
O benim ilgi alanıma girmiyor
Gereksiz gülmeler biliyormuşçasına tavırlar klişe birkaç bildiği sözlerin arkasına saklanmalar kendini kasmalar.Gerçekten çok itici sevilebilme ihtimali çook zor.
Kim kimi koparıyo kendi özerkliğinin ....

Anladın mı ayşe hanım. Özerklikmiş. Nah onlara özerklik...
(bkz: cihangir solcusu)
görsel
görsel
Üzülüyorum bu kadının acizliğine hehehe.
Cahilin okumuşu bir başka deli ediyor.
Böylelerini ciddiye almayınız.
Bu densiz karı türk milleti hariç her millete çanak tutar. Baksanıza 30 ağustos zaferini bile nasıl saçma bir örnek ile ilişkilendiriyor. Ermenilerle ilgili kitap yazdı her gün ezilen kürtler vırt zırt ağlıyor.

Ona nacizane tavsiyem azıcık omurgalı olsun. Marjinal veya aydın görünme çabasına girmesin.
Biraz enteresan bir kadın.

görsel

Konu "bayramı neden kutluyorsunuz ezik misiniz" den ziyade bu bayramla özdeşleşmiş olan toplumun malum kesimini tamamen yok etmek. Toplumun bu kesimini sembolize eden kavramlara saldırmak, hatta aşağılamak. Bayram da olur bu rakı da olur vs.

Toplumlar içinde ayrışmış olan ve zayıf görünen kesimlere her zaman yapılan sen eziksin asimilasyonu bu. Hayır tatlım sen eziksin sen. Huzur dolu bir ülke olsak sabahtan akkkşama kadar teori tartışalım, toplumdaki kesimleri eleştirelim.

Liberallik, etik olanı savunmak üzerinden pratiğe döküldüğünde öyle muazzam bir şuursuzluk yaratıyor ki o an geçerli hiçbir durum yok sanki. Liberalin söylediği her kelam kağıt üzerinde doğru. Öncelikler yok, etik var ve gördüğü ev yanarken yorgandan pire ayıklama etiği.

iç savaşın eşiğine gelmiş ve 1,5 ay önce darbe geçirmiş bir ülkede bayramın batması çok anlamlı. Canıyla uğraşmayan için hayatta analiz edilecek konu çok. Ver oradan marksizm ver oradan vatan kavramı dinler vs. Şımarıklıktan bunlar.
Kadir mısırlıoğlu'nun manevi kızı, Mustafa armağan'ın ruh ikizi.
saçmalamakta sınır tanımayan sözde tarihçi. istikrarlı bir salaklık söz konusu.
gerici bir ateist. nasıl oluyor derseniz, parayla her şey oluyor. günü gelince yargılanacak.
Kadir mısıroğlu kadar bile ciddiye alınmayı hak etmiyor.
şarlatan, türk düşmanı. muhalif olduğunu düşünmüyorum bunun da cukkası iyi.
kadir mısıroğlu ile evlensinler bence.
birazdan meydana çıkmasını beklediğimiz yazar. nasılsın demedi daha..
kadir mısıroğlunun kadın ve kürtçü versiyonu sözde tarihçi.
içten ve bilge bir kadın. ikisini bir arada bulmak zor. bugün sosyal medyada hande çayır'ın son yazısı hakkında şunları demiştir:

--spoiler--
"Kitabı bilmiyordum ama bu yazı beni çok etkiledi. Derin bir hüzün kapladı içimi. @handecayir'i yürekten kutlarım...."
--spoiler--

ne güzeldir kadınların kucaklaşması.
görsel
Kimmiş dedim taraf gazetesinin yazarı olduğunu öğrendim.tarihçi değil misyon görevlisi belli ki.
siyasi görüşünü bir tarafa bırakıyorum, kadın tarihi ve öfkesini kontrol altında tutmasını iyi biliyor.
tipik pkklı sözde tarihçilerinden. aynı zamanda ateisttir rezil olmalarıyla ünlüdür.