bugün

bir trend olarak ortaya çıkmış, türkiye şartlarında pek çok zorluğu içinde barındıran paylaşma.
-mahmutcan bu gece kızlarla toplancaz evde, lütfen ortamı bozma
+ben de bizim hayvanları çağırmıştım bu gece ne tesaduf...
(bkz: kampusistan)
özgür kız: abazanski, sırtımı keseler misin.
abazanski: hihoososgduyrkdf müsüstrlpp. yihoooo. olur.
sevgili değillerse de olması yüksek olan insancıklardır. kız olana allah sabır versindir ayrıca.
-eve bayan arkadaş getircem ben

+aa ne güzel, ben de rahat rahat konuşurum. sohbet ederiz hep beraber.senin o kaba arkadaşlarından bıkmıştım.

-sohbet edecek zamanımız yok. paramı sokağa atacak halim yok.

+ayy niye yaa..kıza borcun mu var anlamadım

-pek borç sayılmaz, önce parayı veriyosun sonra malı alıyosun..hehehe

+ben bişey anlamadım ama yaa, ne diyosun sen

-doğaldır, kız gelince anlarsın...kapını kapat sesleri dinle yeter..
hayatı paylasmayı ogrenmiş iki bireydir. Sevgili olmaları daha muhtemeldir. Olmasalar bile birbirlerinin karsı cinsten arkadaslarını hayvanlar gibi kıskanırlar. Birlikte yemek yapmanın dayanılmaz hafifligini tatmışlıkları da vardir. zamanla birbirleri hakkında hiç bir gizemleri kalmayacaktır. * *
kız ve erkek öğrencilerin birbiriyle kardeş olması muhtemeldir.
(bkz: böyle şeyler sadece filmlerde olur sanıyodum)
öğrenci eviyse o ev şayet, kirayı sadece kızlar veriyorsa orası kız öğrenci evidir, ya da sadece erkekler veriyorsa o ev erkek öğrenci evidir. ama o ev sürekli aynı evin paylaşıldığı kız ve erkek öğrenci evidir. öğrenci evi üniversite de yaşanan bir dönem olduğundan ve üniversite universaldır yani evrenseldir ya işte bu yüzden normal öğrencilerdir onlar.
(bkz: burası istanbul new york değil)
eğer sevgililerse, korunmayı iyi bilmeli, karı koca hayatına erken girdikleri için ayrılıkları yakın olan öğrencilerdir.
ayni ev sahibini de paylasan ogrencilerdir
ha biz o ev sahibine sponsor deriz o ayri
ne yapsam ne etsemde sevişmesem diyebileceğin anların sıkca yasandıgı yasam..
evde don gömlek rahat rahat gezemiyeceği osuramıyacağı ve bilumum ayılıkları yapamıyacağı düşünülen erkek.
maalesef toplumumuzun hala ayak uyduramamistir bu duruma, oysa ki yabanci ulkelerde baya cok rastlanmaktadir.
çok karlı bir hadisedir. evde işler ortak yapılıyor gibi gözükse de asla öyle olmaz. kız evi derler toplar, çamaşır, bulaşık, ütü, yemek sadece onu bağlar. erkekte yan gelir yatar.
+ lan bana bak. ben eve bu akşam kız atıyorum. ona göre. fazla ses yapma.
- iyi iyi. benimde dün barda tanıştığım çocuk gelicek.
+ eve adam getirme lan. godoş muyuz biz?
muhafazakar bir toplumda hoş karşılanmayacak durum.
sevgililerse kendilerini cok zora sokan, arkada$larsa da eglenceli olabilecek bir birlikteliktir.

muhafazakar olmayan toplumlarda ho$ kar$ilanir.

oyle de gundem olur.
kız ve erkeğin sevgili olmadan da, aynı anne babadan dünyaya gelmeden de, birbirleri hakkında cinsel fanteziler kurmadan da dostça yaşayabileceğini düşünmüş, hazmetmiş kişiler. *
aynı evde yaşayan kız ve erkek öğrencidir.
aynı evde yaşayanların hepsi sevişmese, gerçekten sadece ev arkadaşı olarak kalabilse de bunu başaramayanlar da vardır.

örnekle açıklayalım:

Mehmet ile Handan öğrenci olup, aynı evi paylaşmaktadırlar.
Bir gün Handan ve Mehmet, Mehmet'in annesini yemeğe davet ederler. Mehmet'in annesi akşam yemeği süresince Handan'ı uzun uzun süzer ve aslında Handan'ın çok alımlı ve güzel bir kız olduğunu, acaba aralarında ev arkadaşlığından daha ileri bir boyutta bir ilişkinin mevcut olup, olmadığını merak eder. Aklını okumuşcasına Mehmet annesine der ki:
Ne düşündüğünü biliyorum ama emin ol ki sadece ev arkadaşıyız, ötesi yok.
Akşam yemeğinden sonra Mehmetin annesi evine döner.
Aradan bir iki gün sonra Handan der ki:
Mehmet, annen bize yemeğe geldiğinden beri gümüş çorba kasesini bulamıyorum.
Mehmet yanıtlar:
Annemin almış olabileceğini tahmin etmiyorum ama ben yine de kendisine bir mektup yazayım. Oturur ve yazar:
Anneciğim, gümüş çorba kasesini sen aldın demiyorum, ama almadın da demiyorum.
Fakat konu şu ki: Sen bize yemeğe geldiğinden beri gümüş çorba kasesi kayıp.
Sevgiler oğlun Mehmet.
Bir hafta sonra Mehmet'in annesinden mektup gelir:
Sevgili oğlum:
Handanla yatıyorsun demiyorum, ama yatmıyorsun da demiyorum.
Fakat konu şu ki:
Handan kendi yatağında yatıyor olsaydı, gümüş çorba kasesini çoktan bulmuş olurdu.
Sevgilerle annen...

edit: imla.
-anne ben evimi bir erkek arkadasımla paylascam okea.
-tamam yawrum ama arkadan fazla verme sonra ilerde bokunu tutamazsın.
insanı ister istemeden tek eşliliğe* zorlayan durumdur.**
her gördüğü dişiyi yatağa atmak isteyen zihniyetin, karşı cinsiyle cinsellik dışı bir aktivite hayal edemeyenlerin, dostluk kavramından bi haber çürümüş beyinlerin ayıp, günah, tehlikeli bulduğu durum içindeki insanlar.