bugün

tam bir kamiller topluluğudur. bunlar boş boş konuşur durur. yok ben şöyle yaptım, yok ben böyleyim falan diye. türk kızları bokum gibi falan der. zaten bunları bekliyordu avrupa'da o güzel kızlar. koşun koşun durmayın. zaten onlar da diyordu türk kamiller gelse de az eğlensek diye. bunlara güzel bir ayar verirsin özelden, ondan sonra gelir size kezban der. şapşallar sizi. sen hala o bilgisayar ekranına bakıp, ağzını sil salak...
Yazarı bu kadar kızdıranın ne olduğu merak edilendir.
acilen peçete isteyeceğim vukuat budur işte.
itiraf etmeliyim ki o tiplerden biri de benim.
bunlarda erkek kezbanlardır. "ulan sen önce bir aynaya bak be!" diyerek cevap verebilirsiniz.
bu cins hemcinslerimden utanıyorum.
belki ayda bir, belki de haftada bir (günde bir olduğunu sanmıyorum; zira öylesi bir tempoda, kendilerini geliştirmiş olabilirlerdi) ''bitirdikleri'' filmlerde/dizilerde gördükleri şallı, fularlı, birikimi yüksek, güzel kadınların şokundan kurtulamamış, gelişmeye çalışan tiplerdir bunlar. çabaları takdire şayandır; ancak yanlış yolu deniyorlardır. etraflarında o kadınları aramamalıdırlar. türkiye sınırları içerisinde, baskın bir türk aile yapısı ile yetişen nüfus vardır. tanımladıkları ''kezban'' ya da ''türk kızı'', bu ülkenin realitesidir.

ha, bunu söyleyince, ''bunları hep sen ve senin gibi götü kalkık ibneler, enteller şımartıyor zaten!'' gibi bir tepki gelebiliyor. ancak hayır, siz onlara kendilerini geliştirme gibi bir fırsat verirseniz, değerlendireceklerdir. ''elinize geçeni'' yatağa atmaya çalışmazsanız örneğin; bir parfümdense, bir saattense, bir kitap hediye ederek örneğin. dillere destan bir tekliftense, oturup yetkin zamanlar geçirmeye davet etmeniz örneğin. ama emin olunuz ki, olacaksa, bir ''türk erkeği''nin eksikleri de bunlardır.
Genelde ergenlerin başvuracağı davranış biçimi.