bugün

hiç bir rock vokalinin, ne tarz olarak ne de ses olarak yanına yaklaşabileceğini düşünmüyorum. zamanında marjinalliğin dibine vurup bizlere bu eşsiz müziklerini takdim ettikleri için de bu babalara teşekkürü borç bilirim.
(bkz: guns n roses)
(bkz: slash)
(bkz: izzy stradlin)
(bkz: duff mckagan)
(bkz: steven adler)
şarkılarında inleyen g&r vokalisti.
ismindeki harflerin yerlerini değiştirdiğimizde "oral sex" kelime grubunu görebileceğimiz büyük müzisyen.
geçen yaz 5 metreden gördüğümde neredeyse bana heyecandan kalp krizi geçirtecek olan adam.
(bkz: overrated)

Bir başka overrated için: (bkz: jon bon jovi)
guns n roses grubunun vazgeçilmez solisti.

kendisi bir keştir. ama sesi mükemmeldir.
doktoru tarafından kendisine bipolar bozukluk teşhisi konmuştur. doktora gitme sebebiyse çok az uyuyor olmasıymış. daha sonra mani ataklarından hiç şikayetçi olmadığını söylemiş ve tedaviyi reddetmiştir.
Neden intihar etmediğini merak ettiğimdir, onu 90'lı yıllardaki tarzıyla anımsamam için.
Yine de o bizim erkek güzelimiz.
Bir diğeri için (bkz: ville valo)
saçma sapan egosu yüzünden kariyerini ve guns N roses'ı piç etmiş vokal. keşke müziğe; uyuşturucu, alkol ve kadınlara verdiğinden daha fazla değer verseydi, o zaman gerçek bir efsane diyebilirdim kendisi için.
gerçek bi efsanedir. sesiyle, tipiyle tam anlamıyla güzel bi adamdır.
12 nisanda la paz'da konser verecek olan, karakteristik bir sese sahip doğal yetenek.

Evlen benimle axl pankartımla en ön sırada olacağım.
Şiddet yönelimi olmasa tadından yenilmeyecek adam. Gerçek guns n roses'ın kurulma ve dağılma sebeplerindendir.
uçağın koridorunda oturmuş cd karıştırırken kendisini uyaran hosta yumruk attığı için tutuklanıp 250000 dolar kefaletle serbest bırakılmışlığı vardır.
sesini geçen senelere göre baya toparlamış adam.
92 yılındaki freddie mercury tribute konserinde bohemian rhapsody'i katletmiştir . kulağa en az 10 metre ötede çalışan 5 vinç kadar zarar verir .
Her şarkıda farklı bir ses tonu kullanabilen sanatçıdır. gelmiş geçmiş en büyük yeteneklerdendir. Küçükken bir türlü saçlarımı toplamadığım için aslan yelesi görünümünden ve üzerimden çıkarmadığım kırmızı kolsuz t shirtten mütevellit kendisine benzetilmişliğim vardır.
vokal konusunda aşmış bir abimiz olsa da asla soul hudson (slash)'ın gölgesinden kurtulamayacaktır.
Mutasyon geçirmiştir.
gençliğinde ilik olan bu adam madde bağımlılığının kurbanı olup bi noktadan sonra kasap kıvamına gelmiştir.
Hala da taş gibidir. Gerçi baston kullanıyor ama zorunluluk mu yoksa Godfather süsü falan mı veriyor anlamadım.
güzel kız'ın sadece yiyerek ve sıçmayarak domuza dönüşümünün örneğidir.

sesi özgündür, harikuladedir. egoist tavrı sesiyle aynı seviyede 0'dan eksi sonsuza doğru artarak ilerler.
solda görünce öldü sandığım erkek güzeli.
gençliğindeyken erkek güzeli tabirinin tanımıymış hakikaten. yaşlanmış hallerini görmek, bilmek, araştırmak yersizdir. kendisini şarkılarındaki çığlıklarıyla, altın rengi saçlarıyla ve coolluğuyla hatırlayınız.
insanüstü sese sahiptir. psikopattır sapıktır manyaktır kraldır ama zamanında dostlarına iyi kazık atmıstır. Bu yüzden bugun hala eski gnr nin hayallerini kuruyoruz her dinlediğimzde
gta sa da radyolardan birinde seslendirme yapmıştır. oyunda onun tipine benzer bir karakter de vardır sokakta gezen.