bugün

Her yöne 500 sms, avea içi 5000 SMS kampanyası ile epey hayırlı bir operatördür, hatta bu kampanyanın geçici olmadığınıda söylerek "abi nisan'da bitiyor!", "yok yok yılbaşında sonmuş" tarzı gereksiz uydurma haberler çıkaranlara güzel bir selam etmiştir.
son günlerde nedendir bilinmez bir kez yollanan bir mesajın karşı tarafa en az üç kere iletilmesi sorunu ile karşılaşılmış, smslerin iletiminde de ayrıca bir problem olan hattır. **
şahsım tarafından dingildeyen masa altlarına konan küçük şeyin üstünde yazan yazı.
son günlerde aynı mesajı karşı tarafa üç kere gönderme gibi bir problem çıkarmış operatör. mesaj atıyorsunuz, zamanında gitmiyor, iki saat sonra geliyor ve üç tane birden. ilginç.
gönderdiği faturalara sessiz kalmamdan yüz bulan, son gelen 3 haneli fatura ile seninde bir sınırın olmalı ve onu mutlaka bulacağız diyen, ön ödemeli hatlara otu boku bedava yapıp acısını faturalılardan çıkaran gsm operatörü. çok doluyum ama küfretmicem sözlük.
Müşteri hizmetleri görevlilerinin neden orda bulunduklarına anlam veremediğim gsm operatörü.
beleş mesajları sayesinde beni kontör almaktan kurtaran bununla beraber, bu beleş mesajlar sebebiyle bana birçok fayda sağlayan cep telefonu operatörü.*
sabahtan beri sınırlı servisiyle sinirlerimi bozan, az öncede müşteri hizmetlerini arayıp tartışmama sebep olan gsm operatörü. tam sinirim yatıştı derken birde burda çıktı karşıma. ah avea ah. oh beee diyecektik hani!!!
ilginçliklerin sıkça karşınıza çıktığı saçmasapan bir gsm operatörü. hemen birkaç örnek vereyim: *telefonumun şarjı bitti az önce, şu websms olayını kullanıp sevdiğimize mesaj atalım dedik. o da ne, "bu servisten yararlanmak için yeterli krediniz bulunmamaktadır." uyarısı!** *bazı arkadaşlarım da benim gibi sms paketlerini kullanmakta. ilginçtir, onların kontörü bittiğinde bedava smslerini kullanamıyorlar ama benim başıma şimdiye kadar öyle bir şey gelmedi.* *kontör transferi ile ilgili bu söyleyeceklerim de. ne hikmetse kontörünüz bol olduğunda, kontör transferi için ücret* alınmıyor ama 7-8 kontörünüz varsa transfer yaptığınızda, 2 kontörünüz gidiyor. *an itibariyle de yaşadığım ve herkesin de son zamanlarda belki de daha da sık yaşadığı bir sorun: mesajların ya hiç gitmemesi ya da gittiği zaman da aynı mesajın 3-5 defa gitmesi.

neyse, ben bir bkz ile lafımı bitireyim, başlığı doldurmak isteyenler döksün içini: (bkz: avea nın saçmaladığı anlar)*
100 kontörü 17 ytl yaparak teoride olan iletişim özgürlüğüne bir darbe de ondan gelmiştir.
müşteri hizmetleri bir boka yaramayan operatör kılıklı şirket.
gitgide lanetleşmeye başlayan mesaj iletim raporu yolladığı halde mesajı taaa ertesi gün sabah yerine ulaştıran fazlasıyla sinir strese yol açan açtıran abone sayısının çokluğuyla şımaran şebeke.
5bin sms veya 5yüz kampanyasıyla ileride doğacak olan çocuklarımızın baş parmaklarında mutasyona neden olması muhtemel hede, operatör.
son 2-3 gündür mesaj iletimlerinde problem çıkartan gsm operatörü. bu ne lan mesaj gonderilemedi uyarısı almaktan gına geldi.
bir mesajı tam olarak 22 saatte gönderebilmiş operatörümsü. beceremiyorsan bulaşma arkadaşım.
kampanyaları ile her ne kadar uzakları yakın yapıp sevindirse de son günlerde mesajları iletmemesi ile kişileri çileden çıkaran, elli kere aynı mesajı yollama sebebi hattır.**
şehir merkezinde bile çekmemesiyle çoğu zaman çıldırtsa da çok ihtiyacım olduğu bir anda şahsıma gönderdiği bilmem ne kadar arandığınız için 20 kontör kazandınız mesajı ile takdirimi kazanmış gsm operatörü.
giderek sinirleri bozduğu için yakın vakitte beni kaybedecek olan operatör* kendi kendine kontör yemeye başlamış,servisine götürünce benim yapacak bişeyim yok denmiş ve en sonunda avea haydi sana elveda denmeye mahkum edilmiştir.
yaptığı mesaj kampanyasını mesajları göndermeyerek engelleyen şebeke.
personel hatlarıyla bedava konuşma imkanı sağlayan şebeke. fakat aylık sabit ücreti her zaman belirtilenden fazla gelmekte.
bedava mesaj kampanyasından sonra mesaj iletiminde çığır açmış operatör. genelde insanların mesajları çift atmasına neden olmaktadır.
yaptığı bedava mesaj kıyağının acısını çıkarmak adına mıdır bilinmez, mesaj iletimlerinde sorun olup, kişiyi çileden çıkaran hattır.
an itibarı ile bazı insanların maçı birbirlerine telefonda konuşarak ya da mesaj yollayarak naklen anlattığını düşündüğüm mesaj yollamayan telefon operatörü. *
açık ara en sikindirik gsm operatörü.
39 kontör karşılığı 1 ay boyunca bedava 5000 sms hakkı veren, başka oparatörlerden arandıkça kontör kazandıran, ama msj iletiminde büyük problemler yaşamamıza neden olan, msj göndermekten caydıran oparatör.