bugün

(bkz: rip)
izmire hakkari muamelesi yapıp orta yerinde çekmeyen operatör.
Beni turktelekoma şeyetmeyi unuttu galiba hâlâ avea yazıyor.
işine gelmeyen kullanmaz başka operatörlere geçmek zor değil.
türk telekom şirketine ait olan dolasoyla yabancı olan şirket. interneti de fazla yavaş çoğu yerde de halen çekmemezlik yapıyor biraz kalitesini geliştirsin lütfen.
herkesin şikayetçi olduğu ama benim tek mutlu olduğum operatör. heryerde çok rahat sinyal alabiliyorum ben.
Sabah Türk Telekom olduğunu görünce şaşırdım ama dün akşam her reklam kuşağında arka arkaya yayınlanan 2.5 dakikalık reklam filmini hatırlayınca mevzuya uyandım. Hani sebebi neydi ki demek istediğim bir birleşme olmuş. Türk Telekom ile geçmişte yolu kesişip Mutlu ayrılan bir kişi olduğunu bile düşünmüyorum. Bu kadar olumsuz çağrışım yapan bir markayı daha da genişletmek çok anlamsız geliyor.
ismi değişerek "Türk telekom avea" olmuş operatör.
önce aria idi, aycelle birleşti avea oldu sonra avea Türk telekom bünyesine dahil oldu.

vay be. Zaman su gibi akıyor, bir devir daha kapandı.
Türk Telekom diyeceksiniz.
sağda solda duyduğuma göre çekmiyormuş hayatımda bir defa kullandım oda eski sevgilim yüzünden buda böyle bir anıdır saygılar.
Fakirlerin operatörüdür.
Daha kimlerle birlesecek merak ettigim.
Büyük balık küçük balık hesabı şimdi telefonumda türk Telekom oldu ilerde zarar edeceğiz kesin.
ne reklam yaptınız televizyondan tiksindim ...
aycell + aria = avea
avea +turk telekom = turk telekom

aycell i bulun?
görsel
Şaşırtan bir operatör.
Sanırım beni son avea'lı yapmak istiyorlar : )
Artık sol üst köşede "türk telekom" olarak varolmasıyla bana kendimi memur gibi hissettiriyor.
En boktan operatör. izmir in göbeğinde çekmiyor amk. Ilk fırsatta turkcell e geciyorum.
türkiyenin başına bela.

ama iyi tarafları da var.

telefonu kapatırsın, sevgilin arar ulaşamaz ve
telefon çekmedi derisn.
Birleşmeden duramayan operatör. Aria ve aycell vardı zamanında birleşip avea oldular ama gel gör ki yine duramayıp Türk Telekomla birleştiler şimdi de peki ya sonra?
Ben de hala avea. 9 yıldır kullanıyorum genel olarak memnunum.
Paylaşmayı seven, herkesle ortak olan bir operatör.
işverenim olma şansını kaybetmiş,benim gibi değerli birinden mahrum kalmış operatör.
Amk iş görüşmesine iki kez çağırdılar. ikisi de müthiş geçti. Yani en azından benim izlenimim kendim için aşırı olumluydu. Gel gör ki firma türk Telekom markasına geçirildi. Benim iş ümidim dw suya düştü. Olumsuz döndüler. Tam istediğim tam bana hitap eden pozisyondu halbusikide.
Ama kesin torpil döndü amk ortada. Kesin bi yerlerde amcası dayısı olanlar kağtı o pozisyonu. Bize yedirmezlerdi zaten.

Umutluydum çok üzüldüm be sözlük.
evet hala çekmeyen, istikrar dediğin bu işte saygıyla uzaklaşıyoruz.