bugün

Müşteri hizmetlerinden de 3.50 tl aldin. Bundan hiç bahsetmiyorum bile.
ucuz, ama kalitesiz'dir.
dışı hoş, içi boş operatör. alakasız bir zamanda "bağlantı hatası" yüzünden aradığınız numaraya ulaşamayabilir, izmir'deki teyzenizi arayıp, yozgat'taki hiç tanımadığınız bir amcaya bağlanabilirsiniz.
ilk reklamını çok beğendiğim gsm operatörü * hani vardı ya aysel ve aria diye.
Interneti 4 kat hizlandirdik diyor ama benim telefon hala ayni .
çekmiyor laflarına karşılık çok uygun tarifeleri olan operatör.
Milletin bok attığı ama Türkcell den dürüst, vodafone dan cazip olan gsm operatörüdür. Tek eksisi numara taşıyanlara çok avantaj sunar.
birde gsmobile olduğu halde, fenerbahçemiz havaalanında diye mesaj atıp, güldürmüştür.
ramazan bayramı sırasında telefon numaramı taşıdığım operatördür. 1 ay dolmadan pişman etmiştir numara taşıdığıma, istanbul merter gibi bir yerde çalışıyorum ve çalıştığım yerde 1 diş ya çekiyor ya çekmiyor, habire konuşma kesiliyor, lakin cepten nete girmediğim halde 400 byte-500byte gibi internet kullanımı diye 20 kuruşla 1.5 lira arası tl gidiyor, müşteri hizmetlerini aradım konuşma sırasında şu an internetiniz aktif dedi, s.ktimin internetini wirelesstan bile alsan telefon çalınca bağlantı kopuyorken konuşma sırasında nasıl nete girebiliyor anlayamadım, üstelik benim telefon akıllı da değil, bildiğin gerizekalı nokia 6700. avea pişmanlıktır, sakın numara taşımayın.

avea bayiine gittim güzel bir paket seçmişim, önce kontörlü hat alacaksınız 15 gün sonra faturalıya geçiş yapabilirsiniz dediler. bu kampanya daha ne kadar sürecek dediğimde yeni başladı 2-3 ay daha devam eder dediler, kampanya ertesi gün bitmiş, çeşitli avea bayilerine durumu sorduğumuzda en az 1 ay dolmadan kontörlüden faturalıya geçemeyeceğimizi söylediler, hatta 3 ay dolmadan geçemezsiniz diyenler var.
1gb internetim vardı. Yeni telefon güncelleme falan derken bitti ve suan internetsiz bir oteldeyim. Neyseki avea 2. Yilim icin bana 100 mb internet vermiş. Yalarun.
dedim bir şarkı var avea müzikten indireyim hemen, bakayım nasıl bir şey. indirirken şebeke hatası dedi. aldı tabi parayı, indirmedi şarkıyı. aradım taradım satın alma geçmişi denen bir şey bulamadım. bir de indirdiğin şarkıyı kilitli öğe olarak gösteriyor. hiçbir yolla başka bir telefonla paylaşımda bulunamıyorsun. sanki bana şeyler. dandiklikten ölüp bu kadar da kendilerini önemsiyorlar. ama yinede memnunum. ucuz ucuz idare ediyoruz.
Candır. Çekmiyor diyenler çekemeyelerdir.
Internet i bir bok olmayan kurum. Oyle ki karsimdaki hatuna mesaj yazamiyorum. Tabi bunu gerceklestirebilem bir gsm operatoru yok. Imkansizi mi istiyorum.
28 tl'ye her yöne 500 dakika, her yöne 5000 sms ve 1 gb internet paketini ikinci ay yüklediğimde 1 gb değil de 500 mb olarak bana sunmasıyla kendine sövdürmüş operatör.
internet bağlantısında kısa süreli yaşadığım sorunu Twitter üzerinden kendilerine iletip çok kısa zamanda dönüş aldığım operatör. az önce de tekrar arayıp sorunun halledildiğini söylediler. çekmiyor filan ama dünya markası (!) vodafone'un yapmadığını yaptı.
ilgili servise bağlanmak isviçre bankasının kasasına ulaşmaktan daha zor amk. bi engeller bi barikatlar, bi sorular, bi kibarca kafa sikmeler falan şarj dayanmıyor. hakket sabır testi gibi. derhal fonlarını değiştirmeleri lazım,

'' kafayı yediniz aveaylaa hah ha haaaaa. nihahaha. ohohoho ''
Sadece süper 3lü paketi için kendisine hattımı taşıdım. Memnunum.
en ucuz operatördür kendileri efenim. 3 operatörü de kullandığımdan biliyorum, her operatörde tarifem aynıydı. internet, konuşma ve mesaj. vodafone da daha az mesaj ve internet ile 66 lira ödüyordum. turkcell de 80 lira, şuan avea da 50 lira para ödüyorum ve şimdiye kadar hiç bir sıkıntı yaşamadım. maşallah diyeyim de nazar değmesin.
hadi amk dedirten internet hızına sahip operator.
kampanyaları falan iyi hoşta interneti çok yavaş. 5 mb lik dosyayı 9 dakikada indirdiğim zamanlar oldu.
gençler bilmez.
(bkz: aycell)
(bkz: aria)
öğrenci hâlimle geçmeyi planladığım ama kullanıcılarından alıcı gözle ciddi anlamda bilgi almak istedigim operatör.

mesaj kutumu bi aydınlatıverin sayın userlar.
konuşmadır mesajdır tarifelerinde pek bol tutmuş adamlar. yıllardır kullanıyorum tek şikayetçi olduğum yanı çekim gücüdür. bazı bölgelerde çekmiyor.
iptal başvurusu yaptığımız hatlarımızı yeni ayın ilk 20. dakikasında iptal edip hiç konuşulmamış ayın fatura bedelini talep eden firma.
hiçbirşeyi düzgün çalışmayan gsm operatörü.

türkcell adamı siksede hakkını veriyor deyip göz yumuyorum artık tersliklerine. napacann oda haklııı deyip geçiştiriyorum.
7 yıldır birlikte olduğum gsm operatörü.
ara ara bedavalar veriyor. şu kadar dakikan var üm avealılarla bir gün konuş ya da şu kadar smsin var gönder diye. bir günle sınırlamasa iyi ama işte o vakit cimrilik boy gösteriyor.
çekim gücüne bakarsak 3 g de bir sıkıntı yaratmıyor lakin hiç olmadık yerlerde çekmediği de oluyor.