bugün

Kanalizasyon borusu ayarindaki bacaklardir. O nasil bi kalinliktir arkadas, roberto carlos bok yemis. Net.
sağlam dil ister.
birazdan "atiye 'nin bacaklarının esas amacı" diye başlık açılmasına sebebiyet verecek bacaklardır. çok tepkiliyim be atam.
yenilesi yutulasıdır.
gögüsleri daha fenadır. ayrıca dikkatimi çekti eski şarkılarda odun gibi durdu yeni şarkıda her noktasını salladı. yani kimse kimseye babasının hayrına sallamıyor.
sayısal olarak cevaplamak gerekirse iki adettir.
biyolojik olarak cevaplamak gerekirse; et, deri, kemik ve sinir hücrelerinden oluşmaktadır. *
kalçalarıyla ayakları arasındadır.
ilk önce "atiyenin bacaklari" dır. daş gibi bacaklardır, kendi içinde yönetime ayrılmış bacaklardır. bakmaya kıyılamayacak bacaklardır. uzun ve sıkı, leziz bacaklardır. toplum içinde dikkat çeken bacaklardır. çoğu erkeğin arzuladığı bacaklardır. dokunmaya korkulacak bacaklardır. kadınların kıskandığı bacaklardır. ilkel ve bir o kadar da narin bacaklardır. çöle suyla götürüp susuz getirecek bacaklardır. medusanın gözleri etkisi yaratan bacaklardır. elleri yoracak olan bacaklardır. pişirip yemeyi düşündüren bacaklardır. "bacak dediğin nedir ki" varsayımını çürüten bacaklardır. ayaklarını leğenin içinde yıkatacak olan bacaklardır. hakkında şiirler yazdırıp, efsaneler anlatılacak bacaklardır. olası amerika-türkiye savaşının sebebi olacak olan bacaklardır. dondurulup müzelenecek, gelecek nesillere ilham kaynağı ve umut ışığı olacak bacaklardır. beyaz show u izlemenin sebebi olan bacaklardır. ayrıca bana bu derece sapkın entry yazdıran bacaklardır. Bacaklardır, bacaklardır bacaklardır.

artık yüksek lisans diplomamı alabilirim.
daha çok bacakların atiyesi gibi olmuştur.

edit: ya atiye ya da bacakları yazar olmuş beyler.
bembeyaz bir bacaktır. allah sahibine bağışlasın.
(bkz: yalarun)
(bkz: telgrafın telleri)
sıçtın mavisine bulanmış etli budaklı karı bacaklarıdır.
zall kimdir nedir i arıyodum nereye geldim amk.
sözlük abazaları turnosolüdür.
taytın içindeki et parçası.
(bkz: kas onlar kas)
görsel şöyle bir şeydir. Diyecek hiç bir şey bulamıyorum yani midem ağrıyor bu güzelliklere...
görsel birazda böyledir dokun öp aşık ol...
görsel böyledir. Ah ahh.
bacak omzadan bacak bele poziyonuna gelinmemesi gereken bacaklar.

orgazm anında sıkarsa bel kırar.
otostopla seni edirne den Van a sinop dan hataya götürecek bacaklardir.
tüm yazarların bir araya gelse oluşturamayacağı bacaklardır. oh my godness.
Sesinden daha güzeldir.