bugün

Sirius, komagene krallığı, göbeklitepe, şahmeran, kuran-ı kerim gibi metaforları harmanlayarak mistik bir dizi projesi sunmuşlar. Olmuş mu, bence olmamış.

Yalnız şu da var ki tv'deki cıvık cıvık aşk dizilerinden, kuru hamaset dolu 'tarih' dizilerinden daha izlenebilir bir dizi.
ikinci sezonu sabırsızlıkla beklediğim dizi.
Kurgu oldukça başarılı, oyuncular da iyi fakat Beren saat bazı sahnelerde duyguyu tam verememiş.
Bi türk dizisi icin gayet başarılı, ozel efektler uluslararası olcude kiyaslarsak bi mysteri dizisi veya bilim kurgu korku dizisi icin belki biraz kısıtlı kalmış ama maddi imkanlar illerde yukselince bu'da giderilir. Benim ilgimi sadece bi detay negativ cekti: (biraz Spoiler vercem) o teyzesini oynayan kucuk kız niye başı ortulu yani diyelim teyzesi bundan 40-50yıl once kucuk kızdı lan Ben 70lı-80lı yıllarda anadolunun en ucra koşelerinde bile nadir kucuk kız cocuklu başortulu resimler gordum neden boyle şeyleri türk diziler I milletin gozune sokuyor. Mesela hintliler Yada uzak dogulularda eksiden hicaba benzeyen giysiler vardı ama Millatan onceyi bile canlandırsalarda kızlar oyle gosterilmiyor. Ulkeyi iyice bi ilkelci kafa sarmış neyse artık.
Işığı ve renk düzenlemesi başta olmak üzere oldukça başarılı bir çekim tekniğine sahip dizidir. Ayrıca senaryosu da oldukça sürükleyici. 2. Sezon sabırsızlıkla bekleniyor.
Şu virüs gelmeden ikinci sezonu verseydiniz de karantina günlerinde izleseydik, güzel olmaz mıydı?

Atiye'nin ikinci sezon kayıp.
Messiah onca izlenme ve puana rağmen sebepsiz kaldırılsın.

Bu ne saçma iş be Netflix.
görsel
bazı sahneleri çok amatörce olan, oyunculukların sıradan olduğu fakat konu olarak güzel bir dizi.

ikinci sezonu şu günlerde izlenebilirdi.
Mehmet günsür’ü hangi yapımda görsem hep aynı karakteri oynuyor . Hep aynı tip , her dizide veya filmde ismi farklı aynı adam gibi.

Fakat Güzel dizi. ikinci sezonu şu sıralarda gelseydi iyi olurdu.
Ana hikayesi güçlü ve meraklandırıcı olduğu için yer yer sıksada ve klişe olan sahneleride olsada izletti kendini sonuda güzel bitti.
Efsane..
ana hikayesi güçlü ve meraklandırıcı değil. dizideki tek artı prodüksiyon. şu diziyi içinde beren saat olmadan flash tv'ye bile yapamazsın.
hazır her gün evdeyken can sıkıntısından bi bakayım dedim ama açıkçası baya başarılı buldum. konu baya iyi, çekimler, mekan ve oyunculuklar da bence baya başarılı. bu arada göbeklitepe hakkında neredeyse hiçbir fikrim olmadığını fark ettim biraz cahil hissettim. benim gibi arkadaşlar varsa şurda kısa öz bilgiler var: https://kulturveyasam.com...ilk-tapinagi-gobeklitepe/
görsel
görsel
Abartılan bir dizi. Keyif alamadım. Evet.
2020 Eylül ne arkadaş.
3.sezonu çekmeye başlamışsın. Ver 2'yi, yayınla.

Doğum günü hediyesi olarak mı bekletiyorsun?
Gerek yok lütfen.
izlenmeye değer bir dizidir.
çok kötü oyunculuk var.

sırf beren saat aşkım için izledim ama no.

hakan muhafızdan 10 kat iyi bu arada.
Severek izlediğim bir dizi. Saçmalık diyenleri anlamakta güçlük çekiyorum açıkçası.
(#42803516)

Melisa şenolsun izlemeyi bizlere bahşetmiş diziydi. Yeni sezonunu izler miyim bilmiyorum.
final sezonu olan 3. sezonun çekimleri yaklaşık 10 gün önce başlamış olan netflix dizisi.
fazlaca herkes taraından izlenip konuşulduğu için izlenmeden itici kanısına vardğım bi dizi.
2. sezonu anlamak için 1. sezonu tekrar izlememiz gerekecek sanırım; her şeyi unuttuk. sezonlar da aralarına sosyal mesafe mi koydu, anlamadım?
görsel
hoşgeldin bebeğim, aylardır bekliyordum.
ilaç gibi geldi.

2.sezon başlasın.
ikinci sezon yüklenince yine kuyuya çekmiş dizi. Başladığım gibi 4 bölümü içtim ve devam ediyorum. Saçmalık diyenler azıcık paralel evren sonsuz evren konusuna ilgili olsa sarardı sanırım. Ayrıca bence merak uyandıran ve sürükleyici dizi. Oyunculukları zaten konu bile değil. Geldi beklediğimm.