bugün

tıpkı müslüman kızların verebilitesi, hristiyan kızların verebilitesi, ananın verebilitesi, sokaktan geçenin verebilitesi, sokaktan geçmeyenin verebilitesi gibi kimseyi ilgilendirmeyen olabilitedir. *
zinanin gunah olduguna inanan ve kendini "din dusmanlarini teshis etme"ye adamis dindar kisinin eli cinsel organinda "ateist karilar veromus la" dedigi imajini uyandiran baslik. ayni kisinin avrupaya gitmesi durumunda kuracagi cumle simdiden tahmin edilmektedir. "avrupali kizlar..vs"
fizibilitesi ve viskozitesi düşük beyinlerin ihtimal verebilitesi.

edit : heralde bu verebiliteye inanan bir sürü yusufcuk var.
(bkz: ahlak ve dini aynı şey sanmak)
çok iyi dildo verebilitesi olan kızları kenara sıkıştırıp alırım sanan saf delikanlının veren taraf olmaya başlamasına neden olabilecek yanılgı.
dinci kızların verebilitesinden daha düşüktür. ateist mateist en azından az çok mantıklı bir yol seçmiş, ona aklı eriyor yani. ayrıca dinci vs dindara da dikkatinizi çekmek isterim.
- off kanka ne yüksektir şimdi di mi?
- ne lan, ne diyon?
- ateist kızların verebilitesi.
- ...
- inanmıyorlar ya, her erkeğe vurdurtuyorlardır sağda solda. kesin ya, kesin!
- ...
- ama abi yalan mı? din yok ahlak yok. ver desen açar kıçını. kesin ya.. isviçreli bilim adamları söylüyor; %67.8 ihtimalliymiş hatta.
- haa tamam o zaman. küsüratlıysa inanırım.
- dedim sana abi..
- ya bi siktir git!
bir türlü seks yapamayan dinci müslümanların hayalinde hesapladığı olasılık.

ne oldu lan? aklınızdan çıkartamıyosunuz, sonra bilinçaltınız buraya döküyor hayvani isteklerinizi değil mi? bu kızların verebilitesini hesaplayın, 31 inizi çekin, sonra banyo yapın zira cenabet gezmeyin ölürseniz toprak kabul etmez falan ya (sizin iyiliğiniz için diyorum ben).
bir abazan için; bahsi geçen ateist kızımız motor bile olsa sıfırdır. öğrenemeyeceksiniz arkadaş, ortam olmadan isterse eşek gelsin, yine zikemezsin. ancak böyle ateist kızların verebilitesini düşünür eline verirsin. ha ateist kızların verebilitesine gelelim. sokakta gördüğün herhangi bir kızın verebilitesi; budur, anladın? hadi git asıl şimdi.
yazmayayım diye kendime ne kadar telkin etsem de, dayanamıyorum artık..şimdi önce bir yazılana bakalım, yazı değil bu bildiğin zırva. yazana bakalım, hmm yazan da adam değil yazıdan anlaşıldığı üzere. eğer senin dinin buysa arkadaş kusura bakma ama tekrar kutluyorum kendimi dinsiz imansız olduğum için. en azından kendi seçimim. senin ve senin gibilerin sığ kafası almıyor belki ama, herkesin duyguları ve bi onuru var. kimin kimle yatıp kalktığı ne seni ilgilendirir ne beni, sen elinle sevişiyorsun diye herkes eliyle sevişmek zorunda değil. yargılamaktan bahsetmek ayrı bir saçmalık zaten, nabıcaksın recm mi ediceksin? senin inancın sana, benim inancım bana. ulan adamlar kansere çare bulucak, biz hala bacak arasından ileri gidemedik arkadaş ona yanıyorum.
ver ne olursan ol ver insanının kaygısıdır.
vermek ne kelime lan! paket yapıp eve bile yolluyorlar!!
kızların verebilitesi üzerinde derin araştırmalar yapmış yazar arkadaşın kızları başlıklar altında toplamasıdır.
atesit kızların verebilitesi üzerinde yoğunlaşmıştır. rüyalarını süslemektedir bu kızlar.
beyni örümcek ağı tutan bu kişiler ahlak kavramını garip başlıklarla rezil etmektedir.
bacısı, arkadaşı veya sevgilisi ateist olunca geceler boyu çok verici olduğunumu düşünecektir acaba.
yazıktır. zaten bir ateistle bir müslümana yatak dar gelir be kardeşim verebilitesi olsa bile * sana verebilitesi sıfırdır.*
ateist olsaydı önüne gelene verebilecek kadar vermeye verişmeye takmış erkek olmak. pardon aslında gay olup alabiliritesinin oranını hesaplamak ve ah ben kız olsaydım birde ateist olsaydım ne verirdim ne verirdim demek durumu.
inananlarınkinden pek farkı olduğunu düşünmedim şimdiye kadar. asıl sorun yurdum gencinin bu denyolukla verebilitesi olan kızdan alabilitiesi bana göre, siz itiraz edin. babamın hep dediği gibi " düşünmem evlat ortadan ikiye sikerim" mantığıyla hurraa dalarsanız olmaz. hayır şimdi gözlemlerime dayanarak söylüyorum ki türbanlı hatunlar sincap gibi, dur durak yok. maymun gözünü sonradan açıyor tabi, anlarsınız ya.
ateist olmayan kızlarla aynı olan ihtimaldir. zira vermeyen kız yoktur, almasını bilmeyen erkek vardır... şeytan herkes için vardır...

şimdi ben hatun olsam; beş vakit namaz da kılsam, ateist de olsam, öküze de tapsam sana vermem... benim değil mi amk sana ne!
ateist kızlar işleri güçleri yok "biz inanmıyoruz bari s.kşelim" diyorlar.
veya;
kaç tane ateist kızla yattın?
ya da;
inanan kızlar s.kişmiyor mu?
ve de;
verebilite ne amuna k.yum ya?

dip not: şimdi mod kardeş sileceksen bi daha düşün. daha nasıl yazayım?
dip not2:başlığa cevap diye sileceksen her entry zaten üstündeki başlığa cevap değil midir?
yanacak olan alan müslüman erkektir. almıyorsa giren çıkan nedir?

(bkz: müslüman erkeklerin alabilitesi)
(bkz: zina)
inançlı kızınkine eşdeğerdir, inancıyla cinsel istek ve ihtiyaç oranı değişmez, sadece sonrasında daha kolay hakkında konuşbiliteleri vardır.
büyük ihtimalle, inançlı varsayılan kişilere göre daha yüksektir. zira, cinsel istek ve ihtiyaç oranları aynı olsa dahi korkularının oranları farklıdır ve inançlı kimselerin korkuları bu isteklerinin önüne geçebilir.

ayrıyeten, ateist kimse, bu dünyada alacağı zevke diğerlerine kıyasla daha çok önem verir.
(bkz: hayallerde yasiyor bazi ibneler)
verilebiliteyle doğru orantılıdır.
hesaplamaya çalışanın verebilitesinden daha düşük verebilitedir.
felsefi açıdan görüşlerine göre değişim gösterecek verebilitedir. herhalde ateist bir kişi, kendisine, benimsemek üzere birtakım yaklaşım arayışlarına girecektir ve bir tanesini uygun gördüğü takdirde bu verebilite de şekillenecektir. misal, bu verebilite, hedonist bir yaklaşım izlediği takdirde oldukça yüksek olabileceği gibi nihilist olması durumunda düşünülmemelidir bile.
haydi çok zorladınız, tarikatçı kızlarımızın verebilitesinden çok değildir;
(bkz: fadime şahin)

"sen ateistsin, ben nurcuyum, sen piyanistsin, ben sabetayistim, sen siktir git, baban da siyonistti" tadındaki bu "bölücü" muhabbetlerin biteceği günü* de iple değil halatla çekiyorum da umudum yok hani.

(bkz: önce insan)