bugün

erkek müslümansa uzun vadede boktan bir durum.
ateist kızların namusa ihtiyacı olmadığından, akşama banko seks olacak güzel bir olay. aşkla, seks hemen hemen aynıdır artık.
erkek ateistse birlikte allaha şirk koşulur.
kız ateistse güzel bir lezbiyen ilişkisi olur.
bu da var tabi değil mi amk?
birşeyleri aştığını düşünüp aslında hala aşamadığnıı anlamama durumu.
yanlış bir davranıştır. müslüman bir erkeğin ateist bir bayanla beraber olması haramdır. günahtır.

ateistlik ne laa? yeni moda galiba.
eğer er kişi çaresiz ise dininden döndürmeye kadar gider bu kız. yolunda öyle perişan eder ki er kişi ne bir ilişki yaşacağına inanır, ne de dini inançlarına. ama eğer başka türlüyseniz* o zaman eyvallah der yolunuza devam edersiniz tabi.

(bkz: ateist kıza aşık olan cemaatçi çocuğun dramı)
aslında aşık olmamıştır, hoşlanmıştır, hoşlandığı şeyinde ne olduğunu anlamak zor değil, ateyiz bir kızdan bahsediyoruz sonuçta.
afedersinde kiz olur verse caizligi silkip atacaksin. signtir edin hem cesitli pozisyonlarda denersin hadi aslanim.
Ateistlerin yüzde 99 u yüzüne bakılmayacak tipler olduğu için biraz zor gerçekleşecek olaydır. Ama ne demişler, gönül ota da konar boka da.
eski kız arkadaşımın ailesi alevi yada kürde kız vermiyordu.. benim ateist laz olduğumu öğrenince bir mavi ekran verip ses edememişleridi amk.. saçmalığa bak. siktiredin böyle şeyleri.
olunur ya ne de olsa bende çok dindar değilim . sadece zords kaldığım zamanlar allah'a dua ediyorum. ALLAH affetsin
zaten tuvalete bile nasıl gideceğini dinden öğreniyorsan.. sana herşey haram ..
Allah baska dert vermesin.
Üniversitedeki ilk yılımdı. ilk görüşte vurulursun ya, öyle vurulmuştum. Bebek gibi birşeydi. Birkaç gün içinde onunla tanıştım, sonra aynı sırada oturmaya başladık. Bütün günümüz onunla geçmeye başladı. Ders aralarında falan hep konuşuyorduk, aramızdan su sızmaz haldeydi. Evet hayallerimin aşkını bulmuştum sanırım. Derken bir de öğrendim ki deist imiş. Bilakis ben de 5 vakit namaz kılan biriyim. Başımdan aşağı kaynar sular dökülmüş gibi oldu. Bu sefer onu müslüman yapmak için çabalamaya başladım ancak o asla bu konulara girmeme bile izin vermiyordu. Kendimden utanıyordum. Bir deist ile beraber olamazdım. Bir yandan da ona aşık olmam en büyük problemdi, ondan vazgeçemiyordum. Birgün sudan bir mevzudan aramızda gerginlik oldu, ayrıldık. Ama içim içimi yiyordu, onsuz ne yapacaktım? Derken aradan haftalar, aylar geçti. Yarama en iyi merhem zamandı. Tam 1,5 yıl sonra o bana yanaşmaya başladı, telefondan aramalar, hem yamacımdan gelmeler. Buna bir nebze izin verdim sonra ona siktiri çektim. Aradan geçen 15 yılı görünce hele ki çekmişim diyorum. Bir dinsiz ile ben ne yapardım?
aşık olmak değildir.
Amına kodumun aptalı aşk ile din arasında bir bağlabtı bul bakalım bulabiliyomusun benim sevdiğim kızda müslüman ama ben onu ateist yapmaya çalışmıyorum.
Demekki aşkın dinle hiçbir alakası yokmuş.
iyi bir insan, saygılı ve sevgili olsun yeter.
Kız kızdır.
Ulan amına koduğumun ibnesi. Bağlantı zaten yok,kendime söz geçirebilsem ilk öğrendiğimde çizer atardım, geçiremediğim için bu kadar uzadı. Ayrıca seninle olan kız zaten kafir oluyor, çünkü bir müslüman kız kafir erkekle evlenmeyi düşünse dinden çıkıyor. Ayrıca sizin yol batıl, bizim yol hak yol, ikisi kıyaslanamaz.
aşık olunur. ama bir ömür geçirilmez.