bugün

bu ülkenin başbakanını saymıyorsan o zaman sana uğurlar olsun candan.

siz kim oluyorsunuz ki atatürkçülük ile erdoğana saldırıyorsunuz. işte atatürk ismini kendi menfaati için kullanmak bu olsa gerek.
rest çekmek hakkıdır ve bunu kullanmıştır. davetlerde birbirlerinin yüzüne gülüp meydanlarda birbirlerine söven parti liderlerinden daha samimi bir söylem.
şakirtlerin atatürkçü olma hevesine kapılmasını sağlayan sanatçıdır.

evet sanatçıdır.

nihat doğan'ı sanatçı kabul edenler için sanatçı olmasa da olur.

herkes iktidar poposu yalayacak diye kanun çıktı da, bizim mi haberimiz yok.*
bugüne kadar her şarkısını 5 defa dinlediğim ve bu lafından sonra 100 defa dinleyeceğim muhteşem kadının sözleri. yirim.
kısa ve öz söylemiş.
bu aralar nedense gündeme gelmiş tekrar.
fransız başkanı pkkyı desteklemediği içindir.
sen türkiye cumhuriyeti başbakanına şarkı söyleme istemez, başbakanın ahlakı kaldırmaz ancak atatürkçüyüm deyip gidip de güney sınırımızı işgal etmiş olan fransızlara şarkı söyle !!!*
tayyip erdoganın kanını taşımamaktayız. pkk bdp yi desteklememekteyiz. atatürke saygısı olmayan vatan hainleri gidecektir.
Atatürkcüyüm beni türbanlılar dinlemesin de demisligi vardır kendisinin. Bu nedenle sasırtmayan sarkıcıdır.
ne olur söyle!
kadın sarayda eğlendirici mi, zorunda mı, zorla yapılan işten ne hayır gelir, insan istediğini yapar istediğini yapmaz.

hiç kıvıramıcam ben de sanatçı olsa ben de söylemezdim.
Muhtemelen fransız genelevinden çıkma, aklı kıt, vatan sevgisi bayrak sallama düzeyinde kalmış bir maymun beyanatıdır.
Kendisi Fransız aşığı bir arnavuttur. Atatürkçü olduğu da hikayedir bu tip emperyalist aşıkları Atatürkçü kisvesi altında batı hayranlığı yapar. Rte ve taraftarlarından pek bir farkı yoktur gözümde.
rte: çok da sikimde. bak bak görüyon mu sikimin ucunda sallanıyor... ehhehehe.
Güldürmüştür.
Fransızın kucağında söyle sen.
milli değerlerinin harcanmasını istemeyen insanı dinsizlikle suçlama çabalarıdır.
başbakan bölücü ise şarkı söylemesi vatanın evladı olarak imkansızlaşır.
ayrıca hırsızın yolsuzun adaletsizin kumpasçının islamla bağdaştırılmaya çalışması da bu bölücülerin işidir.
helal olsun bunu söyleyen , onurlu, gururlu, şerefli sanatçımıza! bir kere daha sevilesi insansın!
(bkz: allaşkına söyle)
maalesef galatasaraylı ve galatasarayımızın yönetim kurulu üyesi olan değerli bir sanatçıya yakıştıramadım. atatürkçülük ile akp li olmak zıt mı ki böyle bir ayrıma gitmiş. ne kadar aydın olursanız olun aklınızın ermediği yerlerde geri zekalısınızdır. insanları böyle akp li olan 22 milyon kişi atatürkçü değildir gibi bir paradoksa savurmayın. ayıptır siz kimsiniz herşey atatürkçü olmakta mı ? atatürkçüyüm.. ee sonra ? o kadar. bitti. gerisi yok. bu kadar. ülkeye faydan ne topluma faydan ne kendine faydan ne atatürk'e faydan ne ? nesin sen ? atatrükçüyüm. fazlası yok.
akpkknın neye hizmet ettiğinin türklüğü milliyetçiliği baltalamaya çalıştığının yargı ve hukuku yerle bir ettiğinin farkında olan sanatçı söylemi.
ayrıca erdoğanın hırsız din tüccarı olduğunu anlamayacak kadar mal olmamıştır.
Şarkı söylemesi rica edilen yer Ak parti miting alanı değil, izmir Balkan göçmenleri Derneği'nin gecesi. Kendisini ilk çıktığı yıllardan beri kasetlerini, albümlerini alan bir hayranı olarak samimiyetsiz bulduğum tepkidir. Oraya başbakan sadece davet edilmiştir, Ak parti organizasyonu değildir. Bence katılmamasına bir bahane bulmuş o kadar.