bugün

eğer kuran kitapları ve kutlu doğum afişleri ile birlikte yapılırsa sonuna kadar destekleyeceğim olay.

hayır islam'a karşı değilim. internette her yer kuran veritabanları ile dolu. sadece selülozdan yapılmış bir kitaba abdestsiz dokunamama gibi saçmalıklara karşıyım. hiç inanmayan insan nasıl öğrenecek o zaman islam'ı?
(bkz: ben sıçtım gelin toplayın)
fettullah gülenin tüm yayınlarını bilimsel makalelerle dolduralım o zaman hı olur mu hiç olmazsa dünya mantık kirliliğinden kurtulur hiç olmazsa atatürk yakışıklı bi görüntü kirliliği vermiyor sana çünkü uzun yobaz sakalları yok çünkü kafasında takkesi yok çünkü laik.
"tasarrufu buraya mı vardırdınız?" denecek saçmalık. madem o kadar kitap okumak istiyorsun rte' nin "sen ebenin şeyisin, adam gibi düşün" afişlerini kitap yap. emin ol atatürk resimlerinden daha iyi kar edersin.
(#5214576)
"atatürk ile ilgili hoşa gitmeyen entrylerin yarattığı duygusal tahribatı gidermek, onamak için dine saldıran atatürkçülerden anlıyoruz ki; atatürk din karşıtıydı" şeklinde bir çıkarım yapmamıza neden olan başlık olur kendileri. bu ülkede atatürk'ü sevmeyenler sadece dinciler mi? pkk çizgisini benimseyenlerden de komünistlerden de atatürk'ü sevmeyen bir çok kişi var. bahsettiğim ideolojik gruplara mensup arkadaşlarımdan yola çıkarak söylüyorum bunları. atatürk'ü eleştirenlere adam gibi cevap ver. yapamıyorsan, git selena'yı izle; kız arkadaşınla buluş falan filan. dine saldırarak kendini ifade etmektense, böyle yaparak savunduğun fikre daha çok faydalı olmuş olursun, emin ol.
atatürk le ilgili herşeyi -heykel,resim- geri dönüşüme verme düşüncesi, sözlükte moda olduğu için verilen başlık.
atatürk ü unutturmak gayesiyle atılacak başarısız adımlardan biri olarak kalacak eylemdendir.
isterse atatürk ismini ağza almak yasaklansın, gerçekler değişmeyecek, nankör olmayan kişi yine unutmayacak, bizzat atatürk ün eserleri buna izin vermeyecektir.
neden atatürk resimleri dedirten cümle. eğer geri dönüşümle birşeyler kazanmayı hedefliyorsan o zaman gazete, dergi gb. okunduktan sonra atılan şeylerden bunu elde edebilirsiniz. eğer atatürk ideolojisini benimsemeyi amaç ediniyorsan zaten çareyi resimlerde aramazsın demi çocuğum.
pire için yorgan yakmaktır.
hem başka şey mi kalmadı geri dönüştürülecek. ya da madem kağıt israfından dem vurucaz ağaç dik hem daha yararlı, meyvesini yersin hem, zihni de açar.

(bkz: neyse şimdi)