bugün

10 kasımla ilgili, atatürkü anmayla ilgili bir sürü başlık açılması ve açıldığı dakikada başlığın 2., 3. sayfalara düşmesi. bu kadarına da inanılamaması, ayıp olması, yazık olması...

edit: bu entryi eksi oylayan bünyeye şaştım kaldım. (bkz: dumur)
bütün eksilere rağmen koca koca harflerle
ne mutlu türküm diyene!!!

başka bir edit: bu entrye bir sürü eksi oy gelirken bir tane bile artı oy alınamayışına ayar olunması
(bkz: gunun anlam ve onemi)
bir atatürkçü olarak beni çok üzüyor. ":("

edit: hayır yani. bunu neden eksiliyorsunu arkadaşım? sen atatürkçü değilsin dinci, yobaz, atatürk düşmanı bir vatan hainisin diye herkes senin gibi olmayacak bu ülkede.
eksileyin eksileyebildiğiniz kadar umrumda değilsiniz dürzüler.

zaten bu entryi eksilenmeyi göze alarak yazmıştım.

atatürk ölmedi kalbimde yaşıyor. uygarlık savaşında bayrağı o taşıyor...
bir çoğu fetoşçu totoşların atatürke çamur atmak için açtığı antin kuntin başlıklar olduğu için kaale alınmamaktadır.
atatürk'ü sevmenin facebookta hadi 1 milyon kişi olalımla eşit tutulması kadar yanlış bir olay. sen atatürk sevgini saygını bir başlıkla ölçüyorsan sorunu başka yerlerde aramak lazım.
atatürkle ilgisiz partinin rağbet denizinde yüzmesinden kaynaklanan durumdur. gün gelir de anlarsa bu duruma sebebiyet veren o insanlar hatasını baş parmağımızı işaret ve orta parmağımızın arasına alıp yine aynı baş parmağın uç kısmını sağ ve sola doğru hızlı şekilde sallayacağız. köleleşmeye bu kadar meraklı insan olduğunu bilmezdim sözlük. ulu önder atatürkü unutturmaya çalışanlar, unutanlar tarihin en büyük tokatını yesin istiyorum sözlük. sende içinde böyle insanlar barındırıyorsun ya sana da ayar oluyorum sözlük.
hassas konu olduğundan yazarların yazmaktan kaçınması durumu.