bugün

atanamayan, atama beklerken ömrünü çürüten, kpss sonuçları açıklansın diye kalbi pıt pıt eden tüm mağdurlar için dua edelim ve bu duaları tek başlık altında toplayalım kampanyasıdır.

şüphesiz ki çalıştılar didindiler artık iş ilahi adalete kaldı. her sözlük yazarı kendi inandığı şekilde bu kardeşlerimize dua ederse ben inanıyom ki bu iş olur. azı çoğu yok bu işin kardeşlerim "allam noolur yaa artık atansınlar" deseniz bile yeter. mutlaka aramızda duası kabul olacak birileri vardır. hayden gardaşlarım çok önemli.

"allahım şu mübarek günün yüzü suyu hürmetine sen gözü monitörde kulağı telefonda iyi haber bekleyen öğretmen adayı kullarının gönlüne göre ver. onların çektikleri çileyi biliyor uğradıkları haksızlıkları görüyorsun tüm bu olumsuzlukları el adl sıfatınla sonlandır ve üçkaat peşinde koşan adam kayırmanın torpilin dibine vuran yetkililerin oyunlarını boz ya rabbi. amin"
duayla kadro açılacağını düşünenlerin kampanyası.
diğer bölümleri incelersek çok bile kadro alıyolar bir mühendislik bir iibf bir fen edebiyatı düşünürsek dua yerine şükür etmeleri daha uygun olacaktır.
sanırım diğer bölüm fakülte mezunlarının böyle bir hakkı olmayan durum. en gıcık gittiğim ifade "atanamayan öğretmen" mecbur mu devlet her eğitim fakültesi mezununu işe almaya. eşitlik gereği bütün üniversite mezunları işe alınsın. benden dua yok.
2 yıldır bu kampanyaya destek veriyorum sonunda atandı da boşa gitmedi kampanya çalışmalarım.